HÜDAVER GÖSTERİŞLİ’NİN BAŞARILI A TAKIMI DEĞİŞTİ

HÜDAVER GÖSTERİŞLİ'NİN BAŞARILI A TAKIMI DEĞİŞTİ

Düzce Belediyesi bünyesinde yapılan görev değişikliklerindeki ayrıntılar dikkat çekiyor.

06 Ocak 2021 - 15:39 - Güncelleme: 06 Ocak 2021 - 16:38

Düzce Belediyesi'nde yeni yılın ilk operasyonu gerçekleşti ve bazı birim müdürlerinin görev yerleri değişti.

Yapılan operasyonda en fazla Başkan Yardımcısı Hüdavir Gösterişli'nin A takımındaki değişim dikkat çekti.

Gösterişli'ye bağlı Kültür, Muhtarlık ve Mezarlıklar müdürleri değiştirilirken, İtfaiye ve Sosyal Yardım İşleri müdürleri yerlerini korudu.

Kültür Müdürü görevini başarıyla yürüten Numar Şirin Muhtarlık İşleri'ne, Dursun Ay'ın Özel Kalem Müdürlüğü'nü yaptıktan sonra uzunca bir müddet kızağa çekilen ve bir saredir Antik Kent'ten sorumlu olan Beytullah Yılmaz Kültür Müdürlüğü'ne getirildi. Veteriner Müdürlügü görevinde başarılı olan Nurettin Özcan ise Mezarlıklar Müdürlüğü'ne kaydırıldı.

Diğer başkan yardımcılarına bağlı müdürlüklerde daha küçük ölçekli değişiklik yaşanırken, Gösterişli'ye bağlı 5 müdürlükten 3'ünün değişmesi dikkat çekti.

Belediye kaynakları, Hüdaver Gösterişli ve A takımının görevlerinde son derece başarılı olduklarını belirterek, eski müdürlerin başarılı olmalarına rağmen görevlerinin değiştirilmesinin manidar olduğunu ifade etttiler.

Hüdavir Gösterişli'nin bilgisi, tecrübesi ve idarecilikteki yetenekleri ile belediyeyi ayakta tutan bir siyasi profil olduğunu vurgulayan kaynaklar, "Belediye kulisleri fokur fokur.. Herkes şunu merak ediyor; Hürdaver Bey ve ekibi son derece başarılı icraatlar yaparkan, acaba neden bu ekibe yönelik operason yapıldı ve görev değişikliğine gidildi? Acaba birileri Hüdaver Bey ve ekibini kıskanıyor mu?" şeklinde yorumlar yaptılar.   

2 yıla yaklaşan süredir başkan yardımcılığı yapan ve yaptığı icraatlarıyla kamuoyundan büyük destek ve takdir gören Hüdavir Gösterişli'nin kendisine bağlı yeni ekibiyle birlikte de, başarılı icraatlara devam etmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR
DÜZCE'YE ROMATOLOJİ UZMANI GELİYOR
DÜZCE'YE ROMATOLOJİ UZMANI GELİYOR