HEDEFTEKİ İSİM MEHMET HANLIOĞLU PUSULA’YA KONUŞTU

HEDEFTEKİ İSİM MEHMET HANLIOĞLU PUSULA'YA KONUŞTU

Düzce Belediyesi’nden bisiklet ve büfe ihalesi ile Aydınpınar turizm tesisleri ihalesini alan Mehmet Hanlıoğlu, hakkındaki iddialarla ilgili Pusula’ya konuştu.

09 Haziran 2021 - 13:53 - Güncelleme: 09 Haziran 2021 - 14:03

Düzce Belediyesi’nden bisiklet ve büfe ihalesi ile Aydınpınar turizm tesisleri ihalesini alan Mehmet Hanlıoğlu, hakkındaki iddialarla ilgili Pusula’ya konuştu.

Pusula’nın ulaştığı Hanlıoğlu, İstanbul Maltepe Belediyesi’ndeki bir ihalede, ortağı olduğu Hires Elektronik firması ve kendisiyle ilgili iddialara ilişkin, “Bunların tümü yalan ve iftiradır. Biz bu konuda, haberi yazan hakkında gerekli adli işlemleri başlattık” dedi.

Hanlıoğlu, sözkonusu haberlerde iddia edildiği gibi 2015 yılından bu yana kendisine ulaşan bir adli bir soruşturma bilgisi bulunmadığını belirterek, “Biz de  bir soruşturma olup olmadığını öğrenmek için adli makamlara başvurduk ve hakkımızda herhangi bir soruşturma bulunmadığı bilgisine ulaştık” iadelerini kullandı.

Hanlıoğlu, Düzce’de bisiklet ve büfe ihalesini alan Girdeban firmasının sahibinin eşi Filiz Hanlıoğlu olduğunu, bisiklet ve büfe hizmetlerinin Ağustos ayında hizmete gireceğini kaydetti.

Belediye Başkanı Faruk Özlü ile bir geçmişinin bulunmadığını ve daha öncesinden tanımadığını anlatan Hanlıoğlu, Düzce’de iş ve yatırım konusunun tesadüf olduğunu, Türkiye’nin birçok ilinde ve bölgesinde yatırım yaptıklarını belirtti. Hanlıoğlu, “Sayın Faruk Beyle Düzce’de tanıştık. Ne İzmir’den ne de başka bir yerden tanışıklığımız yoktu” dedi.

Mehmet Hanlıoğlu, aslen Malatyalı olduğunu, ancak uzun yıllardır İzmir merkezli ticari faaliyetlerde bulunduklarını söyledi.

Hanlıoğlu, firma olarak sosyal sorumluluk projelerine de ilgi gösterdiklerini, bu anlamda Düzce’de amatör sporcuları desteklemeye yönelik proje yapacaklarını kaydetti.

Hanlıoğlu, Aydınpınar’daki turizm yatırımının gelecek yıl faaliyete başlayacağını, bu yatırımların Düzce’ye önemli katkı sağlayacağını sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL