Reklam
  • Reklam
HAYATINI 5 ENGELLİ ÇOCUĞUNA ADADI
Reklam

HAYATINI 5 ENGELLİ ÇOCUĞUNA ADADI

​​​​​​​Düzce Belediyesi, hayatını özel çocuklarının bakımı için adayan ailelere gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çeşitli hediye ve bayramlık armağan ederek, ailelere moral oluyor.

13 Mayıs 2021 - 13:51 - Güncelleme: 13 Mayıs 2021 - 14:02

Düzce Belediyesi, hayatını özel çocuklarının bakımı için adayan ailelere gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çeşitli hediye ve bayramlık armağan ederek, ailelere moral oluyor.

Hayatını 5 engelli çocuğuna adayan Fatime Yikit’e her zaman destek ve yardımcı olan Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Engelliler haftasında da aileye yalnız bırakmadı.  Fatime Yikit’in yükünü hafifletmek amacıyla öz bakım hizmetini aksatmayan ekipler, ailenin engelli bireyleri için araç temininden tüm bakımlarına kadar her konuda yardımcı oluyor.

SEHER NAZ’IN İSTEKLERİNİ YERİNE GETİRDİLER

Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç ve beraberindeki heyet, ilk olarak 2018 yılında görevi başında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Düzce Belediyesi İtfaiye personeli Kamil Yıldırım’ın eşi Saniye Yıldırım ve down sendromlu kızı Seher Naz’ı ziyaret etti. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Kılıç’tan dondurma, oyuncak bebek ev ve kırılan tabletinin yerine, yeni bir tablet isteyen Seher Naz’ın isteğine duyarsız kalınmadı. Ekipler, 12 yaşındaki Seher'in tüm isteklerini yerine getirdi.

Engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak, onların sorunlarını ve sıkıntılarını bertaraf etmek isteyen Düzce Belediyesi, özellikle öz bakım hizmetleri, sıcak yemek, hasta yatağı ve tekerlekli sandalye hediyeleri ile engelli bireylere destek olarak yüzlerinde tebessüm olmaya devam ediyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI