HALTERDE 7 MADALYA

HALTERDE 7 MADALYA

Giresun’da düzenlenen Okul Sporları Yıldız (Kız-Erkek) Halter Türkiye Birinciliği Yarışmalarında ilimiz sporcuları 7 madalya kazandı.

30 Mayıs 2022 - 13:44

Okul Sporları 2021-2022 sezonu faaliyet programında yer alan "Okul Sporları Yıldız (Kız-Erkek) Halter Türkiye Birinciliği Yarışmaları 26-27-28 Mayıs 2022 tarihlerinde Giresun 19 Eylül Spor Salonu’nda organize edildi.

40 ilden 195 kız sporcu, 238 erkek sporcu olmak üzere toplam 433 sporcu Okul Sporları Yıldız Halter Türkiye Birinciliği Yarışmalarında ter döktü.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halter Antrenörü Yasin Aydın eşliğinde müsabakalara katılan ilimiz sporcularından 35 kg da Cumayeri Ortaokulu adına Aleyna Bastimar Türkiye ikincisi, 39 kg da Cumayeri Ortaokulu adına Şevval İnce Türkiye birincisi, 47 kg de Cumayeri Ortaokulu adına Hazal İnce ve Azmimilli Ortaokulu adına Ceren Ezra Karaçayır Türkiye üçüncüsü, 59 kg da Hamidiye Ortaokulu adına Hayrünnisa Topçu Türkiye ikincisi, Cumayeri Ortaokulu adına 75 kg erkekler de Muhammed Ali Arslan Türkiye şampiyonu ve 45 kg erkeklerde Yeşiltepe Ortaokulu Enes efe Aydın Türkiye üçüncüsü oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE 
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE