GÖZLER ÖZLÜ VE KAPOĞLU ZİRVESİNDE

GÖZLER ÖZLÜ VE KAPOĞLU ZİRVESİNDE

Düzcespor'un geleceği için Belediye Başkanı Faruk Özlü ile Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu'nun görüşmesinin sonucu merakla bekleniyor.

16 Mayıs 2022 - 15:51

2021-2022 sezonunda çok büyük başarı sağlayarak 2.lige çıkan Bıtexen Düzcespor’un geleceği için Belediye Başkanı Faruk Özlü ile KUlüp Başkanı Gökhan Kapoğlu arasında görüşme yapılacağı öğrenildi.

Özlü ve Kapoğlu arasındaki görümenin bu hafta içi yapılması beklenirken, Düzce kamuoyu ve spor camiası bu toplantıya kilitlendi.

Özlü ile Kapoğlu zirvesinde Düzcespor'un geleceği, önümüzdeki sezon için atılması gereken adımlar ve kulübe sağlanacak destek konularının ele alınacağı bildirildi.

Şampiyonluk kutlamalarında Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Anıtparkta yaptığı konuşmada, Düzcespor’un yanında olacağına,  yeni stadyumu yapmadan Düzce 18 Temmuz stadyumunu yıkmayacağına dair söz vermişti.

Taraftarların ısrarı üzerine aynı cümleleri tekrarlayan Faruk Özlü ile Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu’nun bir araya geleceği toplantı sonrasında açıklama yapması beklenmekte.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Murat Senguloglu
    6 ay önce
    Özlü den bir destek gelmez biz Duzcesporumuza Düzcespor taraftarı olarak destek verelim Sampiyonluk Hatıra bileti olabilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE POLİSİNE BRAVO
DÜZCE POLİSİNE BRAVO
ÜCRETSİZ SERVİSİ ÇÖZEMEDİ, MİLLİ EĞİTİM BAKANINI MAHÇUP ETTİ!
ÜCRETSİZ SERVİSİ ÇÖZEMEDİ, MİLLİ EĞİTİM BAKANINI MAHÇUP...