GÖLORMANI’NDA HEYELAN

GÖLORMANI'NDA HEYELAN

Düzce Merkeze bağlı Göloramı Köyü orman yolunda heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. 

22 Mayıs 2018 - 13:14

Düzce Merkeze bağlı Göloramı Köyü orman yolunda heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle yol trafiğe kapandı. 
Düzce Merkez’e bağlı Gölormanı Köyü Toptepe Mesire ve Güzeldere Şelalesi alternatif yolu olarak kullanılan alanda heyelan meydana geldi. Yaşanan heyelan nedeniyle ağaçlar köklerinden söküldü tonlarca toprak yolu kapattı. Yolun kapandığı ihbarını alan DSİ Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi ekipleri yolun açılması için çalışmalara başlattı. 
Heyelanın yaşandığı köyde bölgede oturan Yusuf Çiçekoğlu, yolun işlek bir yol olduğunu belirterek “Dün heyelan oldu yol kapandı dediler geldik baktık. Dün bu kadar yoktu gece daha da fazlalaşmış yolu kapatmış. Sadece burayı değil aşağıda ana yolu da kapatmış” dedi. 
Yetkililer yolun tekrar trafiğe açılması için çalışmalarını sürdürüyor. 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • DOĞAYA SAYGISIZLIĞIN SONUCU
    5 yıl önce
    Geçen yıl o kayan yerden malzeme alan, oraya araç sokan şimdi o yerin kaymasına sebep olan sayın Zekai AY, Gölormanı muhtarı, neden sesin çıkmıyor, ben sebep oldum, ben bir yanlış yaptım beni uyardılar ama dinlemedim hatta ben muhtarım lazım oldu aldım genel sekreter yardımcısı buralı sayılır benden müsade dedi, hatta araçları o gönderdi desene, çıksana ortaya bu olayın müsebbibi benim desene, hatta beni Gölyaka Kaymakamı çağırdı azarladı desene muhtarrr muhtarrrr, öyle beline tabanca takmayla takım elbise giymeyle muhtarlık olmuyor, orada bir araç geçerken o heyelan olsaydı altında birileri kalsaydı Allah göstermesin canlar gitseydi, vicdanın rahat edecekmiydi otur bir düşün diyecem ama senın şu an o da umurunda değil biliyorum, Selim METİN le ikiniz bunun vebali ödersiniz bir gün.Ancak bunun üstü örtülür, birileri kapatır halleder ve OLAN YİNE DOĞAYA OLUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ