GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

GELECEĞİN FUTBOLCULARI YETİŞİYOR

Bıtexen Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, "Artık Düzcespor kendi ayaklarının üzerinde duracak şekilde geleceğimize yatırım yapmaya devam edecektir. Tüm Düzceli çocuklarımızı Futbol okulumuza davet ediyoruz." dedi.

30 Mayıs 2022 - 18:18

Bıtexen Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu alt yapı ve Düzcespor futbol okulu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.  Düzcespor futbol okulu ile çocukların futbol akademisine hazırlandığını belirten kapoğlu, "3.ligden 2.lige yükseldiğimiz şampiyonluk yılımızda altyapı dada liglerde yer almak için futbol akademimizi kurmuştuk. Tüm yaş gruplarında gelişim liglerinde yer alarak çocuklarımıza gençlik gelişim liglerinde oynama imkanı sağladık.

GELECEĞİMİZE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Geleceğimizide düşünerek futbol okulu çalışmalarına Şıralik tesislerinde başladık. Altyapıda çalışan tüm antrenörlerin eşliğinde yapılan çalışmalar ile çocuklarımızı Düzcespor sevgisi ile yetiştirerek futbol akademimize hazırlamak istiyoruz.  Artık Düzcespor kendi ayaklarının üzerinde duracak şekilde geleceğimize yatırım yapmaya devam edecektir. Tüm Düzceli çocuklarımızı Futbol okulumuza davet ediyoruz. Hep birlikte el ele omuz omuza vererek yürümeye devam ederek şehrimizi sporda hak ettiği yere getireceğiz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
BELEDİYE'DEN UYARI: LÜTFEN SUYU TASARRUFLU KULLANIN
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE 
SELLE MÜCADELE DE BİR ALKIŞTA İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE