FEVAİ ARSLAN BELTAŞ’TAN NİYE AYRILDI?

FEVAİ ARSLAN BELTAŞ'TAN NİYE AYRILDI?

31 Mayıs 2023 - 14:19

Ak Parti Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan'ın belediye şirketi Beltaş'taki görevinden sürpriz ayrılığı dikkat çekti.

Düzce Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Fevai Arslan'ın sağlık ve özel işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek Beltaş Yönetim Kurulu'ndan istifa ettiği belirtildi.

Açıklamada, "Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fevai Arslan, şirket yönetim kuruluna "sağlık ve şahsi işlerinin yoğunluğu" sebeplerini belirttiği bir "İSTİFA" dilekçesi vermiş olup, herhangi bir görevden alma ve görevden el çektirme şirketimiz tarafından söz konusu değildir, şirketimiz tarafından Fevai Beyin gerekçeleri insani ve ahlaki bir sorumluluğun karşılığı olarak değerlendirilmiştir. Fevai Bey şirketimize hizmetleri ve kazanımları olmuş birisidir." ifadeleri kullanıldı.

Yaklaşık 3 yıldır Beltaş yönetiminde görev yapan Arslan döneminde şirket tarafından önemli ihaleler alındı. Belediye ve Özel İdare'den alınan bu ihaleler arasında Gümüşova OSB'nin altyapı, İstanbul Caddesi, Valilik binası, Cedidiye işyerleri inşaatı ve Asar Deresi projesi gibi önemli projeler yer aldı.

SİYASETE DÖNECEK Mİ?

AK Parti'nin kuruluşundan itibaren 2 dönem il başkanlığı ve 3 dönem milletvekilliği yapan Arslan'ın aktif siyasete geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor.

AK Parti'nin son seçimde Düzce'de muhalefete vekil kaybetmesi, 3-0'lık hedefe ulaşamaması hem parti tabanında, hem genel merkezde eleştiriliyor.

Önümüzdeki süreçte hem il kongresinin yapılacak olması, hem de yerel seçimlerle ilgili süreçte Fevai Arslan'ın aktif rol oynayabileceği belirtiliyor.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan SEMİZ
    4 ay önce
    Düzcede akpye gönül veren daha değerli birini söylemişlerdir müteahide onu bankamatik memur yapacaklardır. Köprü inşaatının bitmedeği görerek yanından geçip gece yarısı 03.00 e kadar korna çalıp kutlama yapıp gezen kalabalık bu haberden ne anlar acaba?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ