Reklam
ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK

ESNAFLARDAN MİLLET BAHÇESİNE DESTEK

Düzce halkından tam not olan Millet Bahçesi bölge esnafının da beğenisini topladı.

29 Kasım 2021 - 16:50

Kısa süre önce Düzce Belediyesi tarafından vatandaşların hizmetine sunulan, içerisinde "Millet Kütüphanesi", "Millet Kıraathanesi", kafeteryalar ve yöresel ürünler satış noktası bulunan 34 bin metrekarelik "Millet Bahçesi”, vatandaşların uğrak noktası haline geldi. Düzce halkından tam not olan Millet Bahçesi bölge esnafının da beğenisini topladı.

Millet Bahçesi ile birlikte şehrin çevresinin değiştiğini, işlerine de olumlu yönde etki ettiği ifade eden bir bölge  esnafı, “Millet Bahçemiz buraya çık yakıştı, daha da iyi olacak. Çok beğendik. Düzcemize hayırlı uğurlu olsun. İstanbul Caddesinin de kapanması daha iyi oldu. Kalabalıklar çoğaldı. Böyle daha iyi oldu” derken bir diğer bir esnaf ise “İnsanların çarşıya çıktıklarında nefes alabilecekleri bir yer yoktu. Şimdi ise herkesin rahatça dolaşabileceği, stres atabileceği bir yerimiz oldu. Esnaf dahil herkesin beğenisini topladı” şeklinde konuştu.

Millet Bahçesi açıldıktan sonra ise herkesin memnun olduğunu ifade eden bir başka çevre esnafı, “İnsanlar, dolaşıyor, geziyor. Güzel oldu, memnunuz. Yapanların ellerine sağlık” diyerek görüşlerini paylaştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
BİR ZAM DA BENZİNE
BİR ZAM DA BENZİNE