ESKİYE RAĞBET OLDU, BİT PAZARINA NUR YAĞDI!
Reklam

ESKİYE RAĞBET OLDU, BİT PAZARINA NUR YAĞDI!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2019 yerel seçimlerini kaybeden AK Partili eski belediye başkanlarını önemli görevlere getirdi.

19 Mart 2021 - 13:32 - Güncelleme: 19 Mart 2021 - 13:59

Düzce Belediyesi'ne bağlı şirketlerin yönetiminde sürpriz değişiklikler yapıldı.

Yönetim kurullarına sürpriz isimler atanırken, seçim kaybeden eski belediye başkanlarının da şirketlerin başına getirilmesi dikkat çekti.

Akçakoca eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici sosyal tesisler ve turizm işleri yapan Beltur A.Ş'ye, Yığılca eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit Düzce'nin ulaşım işlerini yürüten Ulaşım A:Ş'ye, Gümüşova eski Belediye Başkanı Ahmet Azap beton ve taş işleri yapan Beltaş A.Ş'ye, Cumayeri eski Belediye Başkanı Recep Tuna da,  toplu konutların bakım ve temizlik işlerini yürüten Bahçeşehir A.Ş'ye yönetici olarak atandı.

Kaynaşlı eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar, daha önce Düzce Mezarlıklar Müdürlüğü'ne atanmıştı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün, seçim kaybetmiş eski AK Partili belediye başkanlarını kritik ve önemli görevlere getirmesi, "Özlü AK Partili yol arkadaşlarına sahip çıktı" şeklinde yorumlandı.

Şirketlere yapılan atamalar arasında en dikkat çekeni, hakkında Düzce Ağır Ceza Mahkemesi'nde yolsuzluk iddiasıyla dava açılan Recep Tuna oldu.

Faruk Özlü, yargılamasına önümüzdeki günlerde başlanacak olan Tuna'ya sahip çıkarak kamuoyuna siyasi bir mesaj göndermiş oldu.

 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hakan Semiz
  4 hafta önce
  Düzce halkının parası ile parasız kalmış eskilere başkanın yaptığı kıyak, başkasının parası ile abilik yapıyor yani bunun ile ilgi bir çok atasözüde varda burda yazmaya kalksak çok zamanımızı alır.
 • Orhan Toprak
  1 ay önce
  Bakan beyi tebrik ediyorum doğrusunu yapmış ne demek seçim kaybetmiş kaç oyla kaybetmişler ki YIĞILCA belediye başkanı on iki oyla kaybetiğiğni biliyorum adam gece gündüz cumartesi pazar demedi yığılmanın Hayek bile edemeyeceği yatırımları yığılcaya getirdi şimdi ne diyeceksiniz iki tane örnek verecek hiç kimsenin korkudan ağzına dahi alamadığı yüksek okulu ve doğal gazı yığılcaya getirdi diğer belediye başkanlarında kendi bölgelerinde hizmetleri vardır bakan beye helal olsun kimsenin cesaret edemediğini yapmış bu arkadaşlara vefa örneği göstermiş ben takdir ediyorum güzel yapmış o arkadaşları onure etmiş tebrikler Faruk bey bakanım
 • Harbici
  1 ay önce
  E bir yerlerde bir makam vermek gerek,bir ekmek kapısını kapatmamak gerek.Resimlerden gördüğüm kadarıyla daha emeklilik hakkı elde etmiş değiller gibime geliyorlar onun için böyle yazıyorum.Yoksa daha değişik yazar idim.Hoş kimse de tınmaz dı ama ben yazardım yinede değişik şekilde.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESMAK MAKİNE İŞ İLANI
ESMAK MAKİNE İŞ İLANI
PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUKLAR NASIL BESLENMELİ?
PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUKLAR NASIL BESLENMELİ?