ERTAN TAŞLI’YA ÖNEMLİ GÖREV

ERTAN TAŞLI’YA ÖNEMLİ GÖREV

Ertaş Taşlı, Türkiye çapında esnaf ve sanatkarlarla ilgili önemli bir göreve getirildi.

20 Ekim 2021 - 13:09

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve 5. Bölge Birlik  Başkanı Ertan Taşlı, TESKOMB Genel Başkan Vekilliğine seçildi.

Hizmet verdiği uzun yıllar boyunca ve Genel Başkan A. Kadir Akgül önderliğinde başarıdan başarıya koşan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB)’da genel kurul yapıldı.

Özellikle pandemi döneminde, yangın ve sel gibi doğal afetlerde mağdur olan esnafların yanında olan ve yaraların sarılmasında önemli rol oynayan TESKOMB’da Genel Başkan Abdülkadir Akgül delegelerin oy birliği ile yeniden genel başkanlığı seçilirken, 5. Bölge Birlik Başkanı ve Düzce Kooperatif Başkanı Ertan Taşlı da, yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçildi.

Toplanan TESKOMB Yönetim Kurulu kendi içinde görev bölümü yaptı. Ertan Taşlı, Genel Başkan Akgül’ün takdiri ile Genel Başkan Vekilliği görevine getirildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Suleyman Koçak
    1 ay önce
    Ulkemizde makam ve unvandan bol bir sey yok maşaallah. Onemli olan makam, unvan almak degil, o makamlara neler verebilmek, neler kazandirabilmek. Insallah sn. Tasli o makamin hakkini verir. Kendisini kutlar, basarilar diliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TARAFTARLARDAN TAM DESTEK
TARAFTARLARDAN TAM DESTEK
DÜZCE'DE İHRACAT VE İTHALAT ARTTI
DÜZCE'DE İHRACAT VE İTHALAT ARTTI