ERTAN TAŞLI GÜVEN TAZELEDİ

 ERTAN TAŞLI GÜVEN TAZELEDİ

16 Ocak 2023 - 10:51

Düzce Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, olağan genel kurulda delegelerin oy birliği ile yeniden başkanlığı seçildi.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan genel kurulda bir konuşma yapan Taşlı, Kooperatifin bugüne kadar yaptığı hizmetleri anlattı. 16 yıl önce kredi veremeyen kooperatif devraldıklarını anlatan Taşlı, “Gerek pandemi döneminde, gerekse son dönemde yaşanan ekonomik sıkıntıda esnafımıza gereken finansman desteği sağlanmıştır. Her zaman esnafımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz. Bizlere güvenen üyelerimi mahcup etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz” dedi.

Esnafa yönelik finansman desteği limitinin 350 bin liradan 500 bin liraya yükseltildiğini belirten Taşlı, Düzce’de 394 milyon lira kredi dağıttık. Şartları uygun her esnafa kredi veriyoruz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’e, Halk Bankası yöneticilerine esnafımıza sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi.

Ertan Taşlı, üyelerin oy birliği ile yeniden başkanlığa seçilirken, Yönetim Kurulu Orhan Yılmaz, Atilla Şişman, Rasim Bekar ve Cemal Ercan’dan oluştu.

Denetim Kurulu’na ise Mustafa Armutcu ile Muhammed Şahin seçildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Refik BAHRAM
    3 hafta önce
    hepinize hayırlı olsun...Başarılarınızın devamını dilerim....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMİTT FUARI ERTELENDİ
EMİTT FUARI ERTELENDİ
DEPREM NEDENİYLE TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU
DEPREM NEDENİYLE TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU