EMEKLİ İSTİHBARATÇININ KATİL ZANLILARI YAKALANDI

EMEKLİ İSTİHBARATÇININ KATİL ZANLILARI YAKALANDI

Düzce'de emekli jandarma istihbaratçının öldürülmesi olayı aydınlandı.

13 Mart 2020 - 11:12

Önceki gece Çamköy Kuzey Çevre yolunda meydana gelen ve emekli astsubay Şeref Ateş'in öldürülmesi olayı ile ilgili şüpheli 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Otomobilinde uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybeden emekli istihbaratçı Şeref Ateş ile ilgili olarak Düzce Valiliği’nden açıklama yapıldı.

Açıklamada şöyle denildi:

“11 Mart 2020 günü saat 22.00 sıralarında idaremiz Çamköy Mahallesi Çevre Yolu, Çamköy Toki Girişi, Kalıcı Konutlar İstikameti yol üzerinde, Emekli Astsubay Ş.A. isimli şahsın araç içerisinde ateşli silah ile  kasten öldürülmesi olayı ile  ilgili olarak yapılan tahkikatta; Şüpheliler K.B., E.K. A.G. ve maktul Ş.A.’nın  alkol almak için buluştukları, bir süre araç içerisinde alkol aldıktan sonra  Ş.A’nın  aracı ile şahıslardan ayrılarak Çamköy girişi istikametine gittiği, şüpheliler K.B. ve A.G.’nin araçla şahsı takip ederek maktül Ş.A.’yı yolda durdurarak    Maktül Ş.A. ile şüpheli K.B. arasında tartışma yaşandığı, tartışma neticesi  K.B. isimli şahıs  yanında bulunan ruhsatsız silah ile maktül Ş.A.’ya ateş etmesi neticesi olay yerinde Ş.A.‘nın ex olduğu, şüpheli K.B. ve A.G’nin olay yerinden kaçması neticesi Cumhuriyet Başsavcılığından  alınan talimatlar doğrultusunda yapılan çalışmalar ile K.B., A.G  ile E.K.  isimli şüpheliler,  ev ve araç aramaları neticesi yakalanarak gözaltına alınmışlardır. Suç aleti olan (1) adet ruhsatsız tabanca bulunarak el konulmuştur.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
SİGARAYA ZAM
SİGARAYA ZAM