Reklam
  • Reklam
DÜZCESPOR TARAFTARINA OTOBÜS DESTEĞİ
Reklam

DÜZCESPOR TARAFTARINA OTOBÜS DESTEĞİ

Yarın oynanacak olan Hopaspor deplasmanı için Düzce  tek yürek oldu.

25 Ocak 2020 - 14:12

Daha önceki deplasman maçlarında olduğu gibi bu deplasman maçında da Düzcespor sevdalıları harekete geçerek otobüs sponsoru oldu.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve  Düzce Merkez Kamyon ve Tır Motorlu Tasıyıcılar Kooporatifi Başkanı Orhan Yılmaz birer otobüs kaldırdı. Bugün sabah saatlerinde taraftarlar için kaldırılan otobüsler Hopaspor deplasmanı için yola çıktı.

TARAFTARDAN TEŞEKKÜR

Düzcespor sevdalıları Hopa'ya otobüs kaldıran Demircan ve Yılmaz'a teşekkür ederek; "Bizlerin Hopa'ya ulaşımını sağlayacak olan Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan'a ve Kamyon ve TIr Motorlu taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz'a teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerimize ve Başkanımız Gökhan Kapoğlu'na da bize verdiği değerden dolayı teşekkür ederiz. Gerçekten yönetimimiz hem takım ile hem taraftar ile çok yakından ilgileniyorlar. Siyasilerimiz, işadamlarımız, STK'larımız hepsi Düzcespor'un etrafında birleşti. Özellikle deplasmam müsabakalarında bizleri düşünerek elini taşın altına koyan büyüklerimizden Allah razı olsun. Bizler de takımımıza ve yönetimimize layık bir şekilde hareket edeceğiz. Dinlenme tesislerinde ve saha içerisinde herhangi bir taşkınlığa sebebiyet vermemek adına dikkatli olacağız ve 90 dakika boyunca susmadan takımımızı destekleyeceğiz" şeklinde konuştular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
BU YIL HAC YOK!
BU YIL HAC YOK!