Reklam
 • Reklam
DÜZCESPOR’DA SİL BAŞTAN TAKIM KURULACAK
Reklam

DÜZCESPOR'DA SİL BAŞTAN TAKIM KURULACAK

Düzcespor Yönetim Kurulu tarafından, yeni sezonda izlenecek yol ile ilgili olarak kamuoyuna açıklama yapıldı.

21 Mayıs 2021 - 13:25 - Güncelleme: 21 Mayıs 2021 - 13:35

Düzcespor Yönetim Kurulu’nun yaptığı açıklama şöyle:

Düzcespor yönetimi olarak hiç vakit kaybetmeden bizi ikinci lige taşıyacak takımı oluşturmak için kolları sıvadık.

Şampiyonluk hedefi olan bir takım yaratmak için gerekli olan bütçeyi sağlamak adına çalışmalarımıza başladık. Yeni sezonda yola mevcut hocamız Yavuz İncedal ile deva edeceğiz. İstikrarlı, sürdürebilir başarıyı yakalama  adına deneyimli hocamızla uzun yıllar güzel işlere imza atacağımıza olan inancımız tamdır.

Teknik heyetimiz ve yönetim kurulumuzla birlikte mevcut kadromuzdan gidecek ve yeni sezonda kalmasını istediğimiz futbolcularımızı belirledik. Beraber yol yürüdüğümüz oyuncu kardeşlerimizle çok yakın zamanda görüşmelere başlayacağız

Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde yollarımızı ayıracak  arkadaşlarla kucaklaşıp  helalleşecek ve vedalaşacağız. Devam edeceğimiz oyuncularımız ile yeni bir sayfa açacağız.

 Sezon boyunca takip ettiğimiz oyuncuların yanı sıra, bilgi ve tecrübelerine önem verdiğimiz  futbol otoriteleri tarafından önerilen bir oyuncu havuzu oluşturduk ve yönetim olarak ön görüşmelere başladık.

Takımımıza en çok faydalı olacak,  bizi üst seviyelere  taşıyacak karakterli, azimli, heyecanlı ve en önemlisi takım ruhu ve disiplinine uyumlu bir oyuncu grubu oluşturacağız.

Yaptığımız görüşmeler sonrası sözleşme aşamasına geldiğimiz oyuncuları Haziran ayı ilk haftasından sonra açılacak transfer sezonu ile birlikte anlık olarak Düzce kamuoyu ve taraftarlarımızla  paylaşacağız.

Göreve geldiğimiz günden beri en fazla dikkat ettiğimiz açıklık,şeffaflık ve samimiyet ilkemiz doğrultusunda kamuoyumuzu bilgilendirmeye devam edeceğiz.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Berat
  1 hafta önce
  Geçen seneki kadro iyi değildi koşmuyorlardı,nüveleri etmiyordu bu yıl koşan bir takım olsun 3. Liğde mücadele ve koşmak gerek başarılar BAŞKANIMIZA,YÖNETİME VE HOCAMIZA...
 • Nedim as
  2 hafta önce
  İnşallah güzel iyi bir kadro kurulur mücadeleci olarak HOCA kararında çok yerinde bir karar olmuş Yavuz hoca kaliteli hoca çok iyide bir insana benziyor sevindik..BAŞKANIMIZ GÖKHAN BEY VE TAKIMA BAŞARILAR....
 • Sefer acar
  3 hafta önce
  Çok güzel düşünülmüş bir karar bizce GÖKHAN başkanım yolunuz açık olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM
BU YIL HAC YOK!
BU YIL HAC YOK!