Reklam
  • Reklam
DÜZCESPOR AŞ. KURULUYOR

DÜZCESPOR AŞ. KURULUYOR

Düzcespor’un geleceği için önemli bir karara imza atıldı.

08 Ekim 2020 - 12:07 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 12:19

Düzcespor’un geleceği için önemli bir karara imza atıldı. 

Düzcelilerin merakla beklediği Düzcespor konusunda her kesimden destek göreceklerine inandıkları çalışmaların startını geçtiğimiz hafta sonu veren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şirketleşme nezdinde alınan kararı tüm Düzcelilerle paylaştı.

Erguvan tesislerinde gerçekleştirilen ve 5 saat süren Özlü başkanlığındaki 2. İstişare toplantısına Düzce’nin önde gelen kuruluşları katılım sağladı.

“DÜZCESPOR’UN ARKASINDAYIZ”

Başkan Özlü, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “İstişareler sonucunda Düzcespor’a tam destek verilmesi konusunda mutabakat sağladık. Toplantıda Düzcespor’a sahip çıkma destek olma konusunda istişare ettik. Bunlardan birincisi Düzcespor anonim şirketi adında bir şirket kuracağız. Düzcespor’un ihtiyaçlarını tedarik etme açısından çalışmalar yapacağız. Amacımız günü kurtarmak değil geleceği kurmaktır. Bu manada Düzcespor sahipsiz değildir. Düzcesporun arkasındayız. Kısa vadede ki sorunların çözümü içinde burada bulunan kurumlarımız destek sağlayacaklar” dedi.

YÜRÜTME KURULU OLUŞTURULDU

Alınan şirketleşme kararının ardından, uygulanması adına bir yürütme kurulu oluşturduklarını da ifade eden Başkan Özlü, “Belediye Başkan Yardımcımız Sinan İnan, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı ve Düzcespor Yönetim Kurulu Üyesi Levent Ozan’ın seçildiği yürütme kurulumuz, şirketleşme çalışmalarına da önümüzdeki hafta içerisinde başlayacağız” şeklinde konuştu.

Toplantı, Başkan Özlü’nün açıklamalarının ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    1 hafta önce
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah daim olur. Düzcenin markası olarak Türkiyede duyulur DÜZCESPOR eski günlerine döne. Emeği geçen herkesten Allah u teala razı olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ ATAY'DAN DÜZCESPOR'A DESTEK
VALİ ATAY'DAN DÜZCESPOR'A DESTEK
BİROL ŞAHİN İCRAATLARINI
BİROL ŞAHİN İCRAATLARINI "ESKİ-YENİ" ÖRNEKLERLE GÖSTERDİ