• Reklam
DÜZCESPOR A.Ş. KURULDU
Reklam
Reklam

DÜZCESPOR A.Ş. KURULDU

06 Kasım 2020 - 14:36

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, Düzcespor’un şirketleşmesi ve bu doğrultuda büyümesi adına Ekim ayı başında başlattığı çalışmalarda ilk adım atıldı.  

Başkan Özlü, Düzcespor’un dışarıya bağımlı hale gelmesine neden olan antrenman sahası eksikliğini gidermesinin akabinde, Ekim ayı başından itibaren Düzcespor’un kurumsallaşması adına önemli adımlar atılmasını sağlayarak her dönem yaşanan sorunların kesilmesine de ön ayak oldu.

 “DÜZCESPOR’UN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kulübün şirketleşmesi noktasında Düzce’nin önde gelen kurumlarının da birlikte hareket etmesini sağlayan Başkan Dr. Faruk Özlü, Düzcespor A.Ş.’nin kuruluş işleminin Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS) üzerinden tamamlandığı müjdesini vererek, şunları söyledi;

“Bir ay gibi bir süre önce başlatmış olduğumuz çalışmanın sonuçlanmasıyla Düzcespor için atılan önemli bir adımın ilk startını veriyoruz. ‘Düzcespor A.Ş.’ Kulübümüze, ilimize, Düzcespor’a gönül vermiş tüm halkımıza hayırlı olsun. Bugünden itibaren Düzcespor AŞ. yoluna istikrarlı duruşuyla  ilerleyecektir. Biz, dün olduğu gibi bugün ve yarında sözümüzün arkasındayız.”

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hakan SEMİZ
  8 ay önce
  Resimdeki masanın çevresinde elini cebine sokacak kimse yok hepsi oturduğu koltuğun verdiği hevesle anlatıyor maddi destek olun desek kimse yok. Yönetim kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu olsun. Maddi ve manevi destek olacak kişiler yönetimde olsun bedavadan külhanbey istemiyoruz.
 • Hakan SEMİZ
  8 ay önce
  Gökhan Kapoğlu kardeşimizin bu zamana kadar yaptıkları ne olacak? onun bu şirketin çoğunluk hissesine sahip bir kişi olması lazım Düzcespora emeği ve maddi desteği şu ana kadar kimsenin yaptığı bir şey değil. Gökhan Kapoğlu kardeşimiz bu şirketin yönetim kurulu Başkanı olması lazım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KERVAN KAVŞAĞI İYİLEŞTİRME PROJESİ BAŞLIYOR
KERVAN KAVŞAĞI İYİLEŞTİRME PROJESİ BAŞLIYOR
GENÇLERDEN ANTİK KENTE ZİYARET
GENÇLERDEN ANTİK KENTE ZİYARET