DÜZCELİLER ’BAY KEMAL GİTSİN, İMAMOĞLU GELSİN’ DİYOR

DÜZCELİLER 'BAY KEMAL GİTSİN, İMAMOĞLU GELSİN' DİYOR

09 Haziran 2023 - 13:53

14 Mayıs ve 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan ancak seçimleri kaybeden CHP Genel Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı 12 kez seçim kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’nun değişmesi yönünde sesler yükselmeye devam ederken, Düzceliler de Kılıçdaroğlu’nun değişmesini ve yerine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun gelmesi gerektiğini söylediler. 
CHP’de özellikle 14 Mayıs ve 28 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevini bırakması için kulislerde hareketlilik başladı. Hem vatandaşlar hem CHP’ye yakın bir çok basın kuruluşu ve parti içinde bazı isimler Kılıçdaroğlu’nun değişmesi gerektiğini söylemeye başladılar. 
Düzcelilere Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Genel Başkanlığı için sık sık adı geçen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu sorduk.
Düzceliler Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevini bırakması gerektiğini ifade ederek “Girdiği tüm seçimleri kaybetti. Halen genel başkanlık koltuğunda duruyor. Yapamıyor belli, yapamadığı için kaybediyor. Bizim köyümüzün yüzde 80’ni CHP’liydi. Bu yıl Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemleri yüzünden köyden oy alamadı. Kılıçdaroğlu yapamıyor. Bazı açıklamaları gereksiz” dediler.
Vatandaşlar Ekrem İmamoğlu’nun ise başarılı olacağına inandıklarını belirterek “Ekrem İmamoğlu, CHP’nin başında Kılıçdaroğlu’nun yerini doldurur ve başarılı olur” ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI