• Reklam
DÜZCE’YE 5 YILDIZLI TESİS

DÜZCE'YE 5 YILDIZLI TESİS

Düzce Belediyesi'ne bağlı Beltur şirketinin yeme-içme tesisinde tanıtım toplantısı düzenlendi.

15 Eylül 2021 - 16:14

Düzce Belediyesi'ne bağlı Beltur şirketine ait Düzce Mutfak Sanatları Merkezi'nde medya mensuplarına tanıtım toplantısı düzenlendi.

Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, yöresel yemeklerin prezantasyonu yapıldı. Menüde Kafkasya kökenlyi Tulen çorbası, Tatar kökenli Çi börek, zeytinyağlılar,  nadolu mutfağından etli yahni, tatlı olarak Doğu Karadeniz bölgesine ait pepecura ikram edildi.

Belediye Başkanı özlü, Mutfak Sanatları Merkezi'nde Türkiye'nin her yöresine ait lezzetlerin sunulacağını belirterek, "Düzce her etnik kökenden insanların bir arada yaşadığı Türkiye'nin küçük bir parçasıdır. Düzce'de her kültüre ait yemek bulmak mümkündür. Biz bu unsurdan yola çıkarak tesisimizde her kültüre ait lezzetleri sunmak istedik" dedi.

Mutfak Sanatları Merkezi'nde toplu yemek, düğün ve sünnet gibi organizasyonların yapılabileceğini anatan Özlü, ayrıca VİP hizmeti sunulacağını kaydetti.

Özlü, merkezin hemen yakınında görsel kirlilik oluşturan verici antenlerin yakında uzak bir noktaya taşınacağını bildirdi.

 

5 YILDIZLI TESİS

Yıkılan Düzce Kasrı'nın yerine inşa edilen Mutfak Sanatları Merkezi'nin modern mimarisi ve iç mekan tasırımı dikkat çekiyor. İnşaatta ve tefrişatta kaliteli malzemeler kullanılmış. Yöresel lezzetlerin sunalacağı merkezde kahvaltı seçeneği de mevcut. Çevre düzenlemesi ve peysajıyla prestij bir tesis inşa edilmiş.

Mutfak Sanatları Merkezi, 17 Eylül cuma gününden itibaren hizmet verecek. Haftanın farklı günlerinde çeitli yöresel menüler müşterilere sunulacak.  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza Özçelik
    1 gün önce
    Düzce Belediyesi\'ne bağlı Beltur şirketinin Yeni yeme-içme tesisinin yolunu yaptırdınız mı? Yanındaki baz istasyonlarını kaldırınız mı? buraya gitmek isterken yığılcada soluğu almayalım hadi gittik baz istasyonlarından kanser olmayalım sıhatli bir şeyler her çeşit yemek Düzcenin içinde de var buraya gidip sağlığımıza ve sıkıntıya ne gerek var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ