DÜZCE’NİN YENİ PARKI BEĞENİLDİ

DÜZCE'NİN YENİ PARKI BEĞENİLDİ

24 Mayıs 2023 - 13:16

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Camiikebir Mahallesi Eski Film Platosu alanında inşa edilen 23 Nisan Parkı’nda eğlenen çocuklar ve ailelerine sürpriz bir ziyaret yaptı. Karşılarında belediye başkanını gören vatandaşlar hem park için teşekkür etti hem de taleplerini iletti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Camiikebir mahallesinde yapılan 23 Nisan Parkı’nda vatandaşlarla buluştu. Parkta oynayan çocukları tek tek seven Başkan Özlü, vatandaşların da büyük ilgisi ile karşılaştı. Millet Bahçesi 1. Etap kısmının ardından sosyal yaşam alanı olarak Düzcelilere kazandırılan parkta çocuk oyun gruplarından yürüyüş yollarına, kameriyelerden spor ve piknik alanlarına kadar birçok donatının yapımı tamamlandı. Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarının devam ettiği parkta Başkan Dr. Faruk Özlü vatandaşlarla sohbet ederek belediyeden istek ve beklentilerini sormayı ihmal etmedi.

 Park hakkında açıklamada bulunan Başkan Özlü, Düzce’nin merkezinde ortaya çıkan park ihtiyacına karşılık yapılan çalışmanın ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi:

“Bu park yaklaşık 17 dönüm arazi üzerine kuruldu. Burada çocuklarımızın güvenle oynayabilecekleri bir mekan oluşturduk. Kapasitesi yaklaşık 400 çocukluk bir parktır. Buna çok büyük ihtiyaç vardı. Millet Bahçesi 1. Etabı bitirdiğimizde çocuklarımızın çok ciddi bir şekilde bu parka yüklendiklerini gördüm. O yüzden burayı yapmaya karar verdik. Burada kameriyeler var. Asar Deresi’nin kenarında çocuklarımız oynayacak kameriyelerde aileler kahvaltı yapacak, çay, kahve içecek. Düzce’nin merkezinde, Düzce’nin göbeğinde çok nefis bir rekreasyon alanı oluşturduk.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR