DÜZCE GÜZEL SANATLAR LİSESİ KOROSU 17 MAYIS’TA SAHNE ALACAK

DÜZCE GÜZEL SANATLAR LİSESİ KOROSU 17 MAYIS'TA SAHNE ALACAK

10 Mayıs 2023 - 10:46

Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin sahne alacağı Koro Orkestra konseri 17 Mayıs tarihinde yapılacak.

Ayrıca korolar şenliğinde acapella performansta başarı ödülü alan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin yanı sıra öğretmen ve üniversitelilerden oluşan Düzce Müzik Gönüllüleri Korosu da müziği yorumlamada başarı ödülü aldı. 
Düzce’de müzik alanında son dönemde ciddi adımlar atılmaya devam ediyor. Düzce Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri bölge ve ülke genelinde düzenlenen performans gösterileri ile konserlere katılarak hem başarı elde ediyorlar hemde Düzce’nin adını duyuruyorlar. 
Bu çerçevede Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri İstanbul’da düzenlenen Sansev Korolar Şenliği’nde acepella performansta başarı ödülü aldılar. Başarı ödülü alan öğrenciler Düzce’de de müzik severlerin ilgi göstereceği bir konser düzenleyecekler. 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 20.00’da Borsa İstanbul Teknik Lisesi Konser Salonu’nda düzenlenen konsere tüm Düzceliler davet edildi.
Müzik alanında ayrıca Düzce’de görev yapan öğretmen ve üniversite öğrencileri ile öğretim görevlilerinin yer aldığı Düzce Müzik Gönüllüleri Korosu da faaliyetlerine devam ediyor. Yine Sansev Korolar Şenliği’ne katılan Düzce Müzik Gönüllüleri Korosu çok sesli halk müziği yorumlama başarı ödülü kazandı. Koronun kurulmasında yer alan Düzce Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Ebru Seyok, müzik gönüllüsü olmak isteyen tüm vatandaşları koroya katılmaya davet etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEK KATLI EV YANDI
TEK KATLI EV YANDI
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ