DÜZCE EMİTT’TE TANITILACAK

DÜZCE EMİTT'TE TANITILACAK

11 Nisan 2023 - 11:17

Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyelleri, ulusal ve uluslararası platformda Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’de tanıtılacak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e, Düzce Valiliği başkanlığında ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediyesi, Düzce Özel İdaresi, Düzce TSO ve Akçakoca TSO'nun katkılarıyla ilgili Kurum ve Kuruluşların işbirliği ve katılım sağlanacak.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Düzce standı, 7. Hol, 7561 Nolu alanda yer alacak.

Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni, 12 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacak.

Katılımcıların, yerli ve yabancı turizm profesyonelleri ile tanışmasını sağlayan EMITT Fuarı, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformudur. Fuara ülke pavilyonları, tatil yerleri, yaz ve kış turizmi, outdoor turizmi destinasyonları, sağlık ve gastronomi turizmi, oteller, turizm merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.

Rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleri ile sektöre yön vermeyi sürdürüyor.

12-15 Nisan 2023 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT Fuarı, ilk iki gününde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarını, cazip fiyatlarla erken rezervasyon kampanyaları ile ulaşma imkânına sahip olabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEK KATLI EV YANDI
TEK KATLI EV YANDI
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ