• Reklam
DÜZCE’DE KORONA DENETİMİ YAPILDI

DÜZCE'DE KORONA DENETİMİ YAPILDI

İçişleri Bakanlığının Genelgesi doğrultusunda, kontrollü sosyal hayat döneminde “Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan denetimleri, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın öncülüğünde, yoğunluğun olduğu Şehir Merkezi, otobüs terminali ve Pazaryerinde devam etti.

01 Ekim 2020 - 17:51 - Güncelleme: 01 Ekim 2020 - 18:21

İçişleri Bakanlığının Genelgesi doğrultusunda, kontrollü sosyal hayat döneminde “Sağlık İçin, Hepimiz İçin" sloganıyla başlatılan denetimleri, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın öncülüğünde yoğunluğun olduğu şehir merkezi, otobüs terminali ve pazaryerinde devam etti.

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi çerçevesinde Düzce'de COVID-19 denetimleri gerçekleştirildi.

Denetimlere Düzce Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Mülki İdari Amirler ile diğer kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, 112, UMKE ve zabıta ekipleri katıldı.

Cevdet Atay, denetimlerde esnaf ve vatandaşları maske, mesafe ve temizlik konusunda ikaz etti. Esnaf ve vatandaşlara, salgın ile mücadelede uyulması gereken kuralları hatırlatan Düzce Valisi Atay, "Kurallara uyduğumuz taktirde pandeminin bize verdiği zarar azalacaktır. Önemli olan, toplum sağlığı, Düzce’mizin sağlığıdır." ifadesinde bulundu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ