DÜZCE’DE KONSER COŞKUSU

DÜZCE'DE KONSER COŞKUSU

25 Mayıs 2023 - 14:57

Düzce Belediyesi Gençlik Konseri’nde bu akşam Karadeniz müziğinin güçlü sesi Ekin Uzunlar Düzcelilerle buluştu. Muhteşem performansı ile göz dolduran sanatçı en güzel şarkılarını hayranları için seslendirdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün söz verdiği konserlerin ilki; daha önce ertelenen Ekin Uzunlar konseri bu akşam Anıtpark’ta düzenlendi. Konsere AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de katılarak gençlerin eğlencesine ortak oldu. DJ Uğur'un performansı ile başlayan organizasyonda Ekin Uzunlar'dan önce mikrofonu alan Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, konseri izlemek için alanı dolduranlara hoşgeldiniz diyerek gençlerin taleplerini karşılamak üzere çalışmalarının süreceğini dile getirdi. Gecede gençlere hitap eden Başkan Özlü de konser ve festivallerin devam edeceğini belirterek alanı dolduran Düzcelileri Ekin Uzunlar ile başbaşa bıraktı.

Kemençe performansı eşliğinde en güzel şarkılarını Düzceliler için seslendiren Ekin Uzunlar, Düzce’de olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Hayranlarının büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan ünlü sanatçı yeniden Düzce’ye gelmek üzere söz vererek konserini tamamladı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan SEMİZ
    1 hafta önce
    Cambaza bak hikayesi; eski zamanlarda halkı eğlendirmek ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak için mahalle aralarında ya da semtin meşhur yerlerinde sirk gösterileri düzenlenirmiş. Bu sirk gösterilerinde insanların ilgisini çeken bir sürü gösteri yapılır ve halk bu gösterilere büyük ilgi duyarmış.Sirk gösterileri her ne kadar halk tarafından çok sevilse de özellikle hırsızlar tarafından daha çok sevilirmiş. Çünkü hırsızlar için bu gösteriler kurdun puslu havayı sevdiği gibi avlanmak için elverişli ortamlardır. Ahali cambazın yaptığı hayret uyandıran gösterileri izleyip kendinden geçerken hırsızlar da kendinden geçen ahalinin ceplerinde ne var ne yok soyup gidermiş. Ahali, ne olup bittiğini ise ancak cambaz ipten inince anlarmış ancak iş işten çoktan geçermiş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ERDOĞAN TBMM'DE YEMİN ETTİ
ERDOĞAN TBMM'DE YEMİN ETTİ
TALİH ÖZCAN'DAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI
TALİH ÖZCAN'DAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI