DURSUN AY KİME OTOPARK RANTI SAĞLIYOR?

DURSUN AY KİME OTOPARK RANTI SAĞLIYOR?

Düzce Belediyesi'ne ait arsa üzerinde kaçak ve usulsüz olarak otopark işletildiği, belediye yönetiminin buna göz yumduğu iddia edildi

05 Eylül 2018 - 14:24

 Düzce Belediyesi'ne ait arsa üzerinde kaçak ve usulsüz olarak otopark işletildiği, belediye yönetiminin buna göz yumduğu iddia edildi.

MHP'li Belediye Meclis üyeleri, yazılı soru önergesi vererek, Valilik binası karşısında belediyeye ait arsanın usulsüzce otopark olarak işletildiğini gündeme getirdi.

İddialara göre, belediyeye ait arsa üzerinde birilerine kıyak yapıldı. ihalesiz ve usulsüz şekilde kamuya ait arsanın rant amacıyla birilerine verildiği, bu usulsüzlüğü belediye yönetiminin göz yumduğu ileri sürüldü.

MHP tarafından gündeme getirilen bu iddia, belediyeye karıştırdı. Belediye Başkanı Dursun Ay'ın bu konudan bilgisi olduğu, ancak siyasi nedenlerle otopark rantına göz yumduğu ifade edildi.

Belediyeye ait arsaların ihalesiz verilemeyeceği, meclis ya da encümen kararı olmadan işlem yapılamayacağı belirtildi. 

Belediye yetkililerinin, hukuka aykırı ve usulsüzce yapılan otopark rant işi konusunda sessiz kalmaları farklı şekillerde yorumlandı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Merkez
  5 yıl önce
  Birilerinin cebine yolladığınız rant diğerlerinin hizmet almasını engelliyor. Doğruysa bu iddaalar Allah tez zamanda belanızı verir...
 • cici ortaklar
  5 yıl önce
  Yakında daha değişik şeylerde ortaya çıkacak .....hiç sucu olmayan Dursun AY başkana bunlar mal edilip adaylık önü kesilecek ,herkes biliyorki bütün mesele AKP il başkanında bitiyor ....ben şahsen menzil cemaatının zarar görmesinden korkuyorum.....küçük ortak dahi suçludur ...buna göz yummamalıydı ....bu güne kadar nerdeydiler .....sizi gidi fırsatçı küçük ortaklar....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR