Reklam
Reklam
DİJİTAL DURAK HİZMETE GİRDİ

DİJİTAL DURAK HİZMETE GİRDİ

01 Şubat 2023 - 14:57

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, gerçekleştirdiği başarılı çalışma ile hurda konteynerden imal edilen ve içerisinde klimadan şarj istasyonlarına, ücretsiz Wi-Fi den güvenlik kamerasına kadar bir çok yenilik bulunan modern durağı D-655 Karayolu üzeri Üniversite Kavşağında vatandaşların hizmetine soktu.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü, bu kez 7 metrelik hurda konteyneri modernize etti. Belediyenin kendi öz kaynakları kullanılarak 25 iş günü içerisinde tamamlanan ve D-655 Karayolu Üniversite Kavşağına yerleştirilen modernı durağın içerisinde 6 adet oturma koltuğu olmakla birlikte 20 kişi aynı anda bulunabilecek.

İÇİNDE YOK YOK

İçine yerleştirilen klima ile yazın soğuk, kışın ise sıcak olmasının sağlanacağı durakta ayrıca akıllı telefon ve tabletler için şarj istasyonu, ücretsiz Wi-Fİ’nin yanı sıra organizasyon ve reklamlar için ekran ile dış kısmında ise gün-saat ve tarihin yazılı olduğu dijital bilgilendirme ekranı bulunacak.

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE AYDINLATILACAK

Hem durağın hem de vatandaşların güvenliği açısından takılan kameralarla 7 gün 24 saat süresince izlemenin yapılabileceği durağın aydınlatması da üzerine yerleştirilecek olan güneş enerji panelleri ile sağlanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ ADAY ADAYLARI MÜLAKATA ÇAĞIRILDI
AK PARTİ ADAY ADAYLARI MÜLAKATA ÇAĞIRILDI
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR