DESOB’DA KAYIKÇI GÜVEN TAZELEDİ

DESOB'DA KAYIKÇI GÜVEN TAZELEDİ

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanlık seçimini Mustafa Kayıkçı kazandı.

14 Mayıs 2022 - 17:26

DESOB genel kurul toplantısı, Belediye Kültür Merkezi’nde yapıldı. Mevcut başkan Kayıkçı, beşinci kez aday oldu. Demirciler Odası Başkanı Murat Geçici Kayıkçı’nın rakibi olarak seçime girdi.

Kayıkçı, yaptığı konuşmada, delegelerden bir kez daha güven isteyerek, “Kritik bir dönemden geçiyoruz. Esnafımızın mağduriyeti ortada. Bu süreçte sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı halletmek için tecrübeli kadroya ihtiyaç vardır. Birlik ve beraberlik içinde hareket etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Diğer başkan adayı Murat Geçici de, değişim yapılması gerektiğini ifade ederek, delegelerin kendisini desteklemesini istedi.

Yapılan seçimde Mustafa Kayıkçı 114 oy alırken, rakibi Murat Geçici ise 82 oy aldı.   2014 yılında yapılan seçimlerde Kayıkçı ile Geçici aday olmuş, seçimi Kayıkçı kazanmıştı.

DESOB yeni yönetim kurulu Bülent Keser, İbrahim Korkmaz, Serhat Geçtim, Hikmet Sarıoğlu, İslam Batuhan Yangaz ve Vildan Şamandar’dan oluştu.

Denetleme Kurulu üyeliklerine Hüseyi Aykanat, Ferdi Muçu ve Mehmet Alev getirildi.

Disiplin Kurulu üyeliklerine ise Ali Odabaş, Enver Akyüz ve Ali Kaya seçildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Duyarlı
  1 hafta önce
  Aynen akp gibi dön dön .konuş at tut dön yine oy ver.......Haaaa Kayıkçı kazanamayacağı seçime girmez.....Hayırlı olsun......
 • ali alemdar
  1 hafta önce
  4 donem hiçbirşey yapmamiş başkan bu donemmi yapacakmiş duzcemize yazik oldu yazik çalişan insanlarin kabul gormedigi tek il duzce yazik oldu duzcemize 20 yili bi sorgulayın tatıllre gitmekten başka ne yapmişlar bi gorelim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...