DELTA ÇORAP’TAN İFTAR GELENEĞİ

DELTA ÇORAP'TAN İFTAR GELENEĞİ

Delta Alfa Çorap Fabrikası geleneği devam ediyor

30 Mayıs 2019 - 14:50

Delta Alfa Çorap Fabrikası iftarda çalışanlarıyla ve tedarikçileriyle bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu iftara Delta Alfa Fabrikası çalışanları aileleri ve tedarikçiler buluştu.

Düzce’nin önde gelen kuruluşlarından Delta Alfa Çorap Fabrikası, birlik, beraberlik ve paylaşma ruhunun en üst seviyeye çıktığı Ramazan ayının güzelliklerini paylaşmak için çalışanların ailelerini, tedarikçileri ve basın mensuplarını düzenlediği iftar programında bir araya getirdi. Fabrika Genel Müdürü Volkan Özer’in ev sahipliği yaptığı iftar programına Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, fabrika çalışanları, aileleri ve fabrikanın tedarikçi kuruluşları katıldı.

Kurulan oyun parkında davetlilerin çocukları doyasıya eğlendiler. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Akşam Ezanının okunmasıyla dualar edilerek oruçlar açıldı.

İftar programı hakkında konuşan Delta Alfa Çorap Fabrikası İşçi Temsilcisi ve Sosyal Faaliyetler ve Organizasyon Sorumlusu Sedat Mıhçı, ramazan ayının birlik ve beraberlik ayın olduğuna dikkat çekerek, ayın ruhuna uygun olarak iftar programı düzenlediklerini söyledi. Sedat Mıhçı; “Biz her sene geleneksel olarak her Ramazan’da çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle ve de tedarikçilerimizle böyle bir iftar programı hazırlıyoruz. Birlik, beraberliğimizi ve dayanışmamızı pekiştirmek adına böyle organizasyonları zaman zaman hazırlıyoruz. Hem bizim için, hem arkadaşlarımızı hem de ailelerimiz için motivasyonda oluyor” dedi.    

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR'DA MORAL YEMEĞİ
DÜZCESPOR'DA MORAL YEMEĞİ
MHP SEÇİME HAZIR
MHP SEÇİME HAZIR