DAVUTOĞLU, BELEDİYE VE VALİLİĞİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ?

DAVUTOĞLU, BELEDİYE VE VALİLİĞİ NEDEN ZİYARET ETMEDİ?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun, Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi'ni ziyaret etmemesi dikkat çekti.

13 Kasım 2020 - 16:28

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 12 Kasım deprem yıl dönümünde Kaynaşlı Belediyesi'ni ziyaret ederken, ayrıca Düzce'de esnaf ziyaretleri yaptı. 

Davutoğlu'nun, Düzce gezi programında Valilik ve Düzce Belediyesi'ni ziyaret etmemesi dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız, Davutoğlu'nun 12 Kasım'daki Düzce programından günler önce, Valilik ve Belediye yetkilileriyle irtibata geçerek, genel başkanın nezaket ziyareti için ön görüşme yaptı.

Valilik, bu talebe olumlu dönüş yapmadı ve bu nedenle Davutoğlu'nun Valilik ziyareti gerçekleşmedi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün Özel Kalem Müdürlüğü ise nezaket ziyareti talebine önce olumlu dönüş yaptı ve bununla yetinmeyerek, Davutoğlu ve heyeti için özel yemek programı düzenleneceğini bildirdi. Hatta özel yemek programı için 10 kişilik kontenjan istendi.

Ancak, daha sonra belediyeden Gelecek Partisi'ne "Sayın Başkanımız Faruk Özlü Düzce dışında olacağı için ziyaret ve yemek programı iptal edilmiştir" şeklinde geri dönüş yapıldı. Böylece, Davutoğlu'nun Düzce Belediyesi'ne nezaket ziyareti yapması gerçekleşmedi. 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün, Davutoğlu'nun nezaket ziyaretini önce kabul edip, daha sonra reddetmesi dikkat çekti.

Bilindiği gibi, Faruk Özlü, Davutoğlu'nun genel başkanlığı döneminde 2015 Haziran ve Kasım seçimlerinde Düzce'den birinci sıra milletvekili adayı yapılmıştı.

 

  

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aydın
    1 yıl önce
    Besle kargayı oysun gözünü.faruk özlüyü vekil yaptı oda teşekkürü böyle yağmış
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU