Reklam
  • Reklam
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN TORUNUNUN İLK FOTOĞRAFLARI...
Reklam

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN TORUNUNUN İLK FOTOĞRAFLARI DÜZCE'DEN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile evli olan Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından Karadeniz’de gerçekleştirdikleri fotoğraflar paylaştı.

26 Ekim 2020 - 11:45

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile evli olan Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından Düzce'nin Pürenli yaylasından fotoğraflar paylaştı.

Fotoğraflarda çiftin 2017’de doğan Canan Aybüke isimli kızları da ilk kez görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torunu olan Canan Aybüke Bayraktar’ın doğa gezisinde annesiyle mutluluğu fotoğraflara yansıdı.

Selçuk Bayraktar paylaştığı fotoğrafların altına bir de eleştirisini ekleyerek, “Gökyüzüne yaklaştıkça güzelleşen bir yol ve Pürenli Yaylası... Evimizde yere atmayı düşünemeyeceğimiz çöpleri yer yer buralarda görmek çok üzücüydü. Birkaç adımlık mesafelerde kamp ateşi kalıntıları keza... Emek verilmiş bir sanat eseri gördüğümüzde zarar vermemek için gösterdiğimiz özenin çok daha fazlasını hakediyor bu güzellikler” ifadelerini paylaştı.

Sümeyye-Selçuk Bayraktar çiftinin ilk çocukları olan, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın torunu Canan Aybüke'nin ilk kez görüldüğü o fotoğraflar:

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA SON DURUM: 134 VEFAT DAHA
KORONADA SON DURUM: 134 VEFAT DAHA
DÜZCE'DE KORONA AŞISI OLANLARIN SAYISI 6 BİN 363'E YÜKSELDİ
DÜZCE'DE KORONA AŞISI OLANLARIN SAYISI 6 BİN 363'E YÜKSELDİ