CHP’Lİ GENÇ ADAY KENDİNİ TANITTI

CHP'Lİ GENÇ ADAY KENDİNİ TANITTI

CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayı Bahri Gürel, Kalıcı konutlarda bulunan Merkez İlçe Kongre Delegeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

16 Aralık 2019 - 14:24 - Güncelleme: 16 Aralık 2019 - 17:11

CHP Düzce Merkez İlçe Başkan Adayı Bahri Gürel, Kalıcı konutlarda bulunan Merkez İlçe Kongre Delegeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Delegelerden Merkez İlçe Başkanlığı için destek isteyen Gürel, Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirtti.

Toplantıda konuşan, CHP Düzce Merkez İlçe Eski Başkanı Alaattin Duran, partinin geleceği için genç kuşağın temsilcisi olarak Bahri Gürel’e İlçe Başkanlığını teklif ettiklerini söyledi. Duran konuşmasına şöyle devam etti: “Bugün Bahri Gürel kardeşimizi İlçe Başkan adaylığına genç kuşağın temsilcisi olarak  yeni gelen bizim ardımızdan gelen genç kuşağı temsilen CHP Düzce Merkez İlçe Başkanlığını teklif ettik. Büyük bir şevk ile teklifimizi kabul etti. Bugün kalıcı konutlar delegasyonu ile başlayıp daha sonra Konuralp bölgesindeki delegasyon ile bir araya gelip onlarında desteğini talep edeceğiz. Partinin geleceği için genç kuşaklara destek vermeliyiz.”

Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Bahri Gürel konuşmasında şunları söyledi: “Mustafa Kemal Atatürk’ten bu yana partimiz ülkeyi gençliğe emanet etmiştir.  Buradaki delegelerden merkez ilçe başkanlığı için destek istiyorum. Ben Düzce’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Benim Düzce için hayalim var. Özellikle 99 yılında oluşan depremler ile geri kaldık. Bunlar için bir hayalimiz var. Gerek enerjimiz ile gerek sorunları bilme konusunda ortak akılla bu konuları çözeceğiz. Bu süreçte bugün burada Kalıcı Konutlar delegasyonundan merkez ilçe başkanlığı için destek istiyorum.”

CHP DÜZCE MERKEZ İLÇE BAŞKAN ADAYI BAHRİ GÜREL KİMDİR?

1988 Düzce Merkez doğumlu olan Gürel, İlköğretimini Namık Kemal İlköğretim okulunda, orta öğretimi Arsal Anadolu Lisesi’nde, lisans öğrenimini İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Düzce’de inşaat ve projelendirme konularında danışmanlık yapıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
KILIÇDAROĞLU'NA
KILIÇDAROĞLU'NA "BURASI KANDİL DEĞİL, DÜZCE" PROTESTOSU