CHP’Lİ BELEDİYEDEN FARUK ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

CHP'Lİ BELEDİYEDEN FARUK ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR

22 Ekim 2021 - 11:34

CHP'li Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,  Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye Karşıyaka Aile Parkına verdiği desteklerden dolayı Alaplı halkı adına teşekkür etti.
Nuri Tekin, Karşıyaka Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Karşıyaka Aile Parkı'nda incelemelerde bulundu.
Aile Parkının İlçeye çok yakıştığını ifade eden Tekin, “Karşıyaka Mahallesi Şehirler Arası Otobüs Terminalinin arkası atıl durumdaydı. Burayı vatandaşlarımızın oturup dinlenebileceği çocuklarıyla birlikte vakit geçirebileceği aynı zamanda spor yapabileceği büyük bir Aile Parkı yapmaya karar vermiştik.6 bin metrekare alan üzerine kurduğumuz parkımıza geçtiğimiz Ekim ayından başlayarak 1 yılda tamamladık. İlçemize ve Karşıyaka Mahallemize yakışır bir Aile Parkını daha İlçemize kazandırmış olduk. Parkımızı yaparken en büyük desteği Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den aldık. Parkın yapımında bize her türlü desteği verdi. Kendisine Alaplı Halkı adına desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sayın Özlü, İlçemize her zaman değer ve destek veren Belediye Başkanımızdır. dedi.

CHP'li Başkan Tekin, parkın ortasına Faruk Özlü'nün fotoğrafının bulunduğu bir tabela yerleştirdi. Tabelada "Bu park 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün katkılarıyla yaptırılmıştır" ifadesi yer aldı.

Parkın genel görünümü:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TARAFTARLARDAN TAM DESTEK
TARAFTARLARDAN TAM DESTEK
DÜZCE'DE İHRACAT VE İTHALAT ARTTI
DÜZCE'DE İHRACAT VE İTHALAT ARTTI