CHP İL BAŞKANI HALUK DEMİR’E PROTESTO

CHP İL BAŞKANI HALUK DEMİR'E PROTESTO

CHP Düzce İl örgütünde 12 kişi İl Başkan Haluk Demir'e tepki göstererek istifa etti.

03 Haziran 2021 - 13:47

CHP'de Haluk Demir'in İl Başkanı olmasıyla başlayan parti içi sorunlar artarak devam ediyor.

Haluk Demir'in siyaset tarzı ve partiye katkı sağlamayan yönetim anlayışına tepki gösteren önemli isimler protestoda bulundu.

Healuk Demir'in il başkanlığından istifası istendi, bu talep genel merkeze iletildi. Demir'İn istifa etmemesi üzerine partinin önemli isimleri tepki göstererek istifa etti.

CHP'de yönetici konumunda olan Alaattin Duran, Zeynep Zorlu, Cemal Çapar, Aydın Eyüpoğlu, Fatih Günaydın,Şuayip Ulcay, İbrahim Günaydın,Osman Sivrikaya, Sueda Şahin, ertan Şakıroğlu, Ferahnur Arslan ve Ali Fuat Şaşoğlu, istifa etti.

İstifacıların gerekçesinde, Haluk Demir'in partiye ve örgüte katkı sağlayamaması, partinin ilkelerinden uzak bir siyaset tarzı sergilemesi, pasif ve etkisiz bir profil sergilemesi gibi konular yer alıyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    11 ay önce
    zaten il başkanı olması chp için bir siyasi hata idi, belki biraz parasal açıdan yardımı olur demişsinizdir ama yanılmışsınız. biraz daha çaba gösterip biraz kulis yaptıktan sonra bir yerlere otursaydınız keşke. buna benzer elinde para ile gezerek bir yerlere gelerek itibar kazanmaya çalışan itibarsız bir kaç kişi daha var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
MOTORİNE DEV ZAM GELİYOR
KILIÇDAROĞLU'NA
KILIÇDAROĞLU'NA "BURASI KANDİL DEĞİL, DÜZCE" PROTESTOSU