CHP DÜZCE’NİN NABZINI ÖLÇÜYOR

CHP DÜZCE'NİN NABZINI ÖLÇÜYOR

Son günlerde ilde yaşanan olayları değerlendirmek ve çözüm yolları noktasında bilgi almak için CHP milletvekilleri Düzce’ye çıkartma yaptı.

24 Eylül 2019 - 13:29

CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul milletvekilleri Sibel Özdemir ve Enis Berberoğlu, İzmir milletvekilleri Murat Bakan ve Özcan Purcu Düzce’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, “Düzce’deki sıkıntıları tespit etmek ve genel merkezimize bilgi sunmak için geldik. Daha önce değişik illere gitmiştik. Değişik kurumları ziyaret ederek oluşturacağımız raporu merkezimize ileteceğiz. Bu nedenle hiçbir sorunun eksik kalmaması için parti mensupları ve vatandaşlarımızın bize vereceği bilgiler büyük önem taşımaktadır” dedi.

CHP heyeti, önce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ı ziyaret etti. Sağlık konusunda bilgi alan vekiller, ardından geçen hafta annesini kaybeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye taziye ziyaretinde bulundular.

Başkan Özlü, “Bakanlığım zamanında sizlerle çalışma fırsatı bulmuştum. Buraya gelerek ziyarette bulunduğunuz için teşekkür ederim. Sizleri bir kez daha ve Düzce’de görmek gerçekten sevindirici” dedi.

CHP heyeti daha sonra Düzce TSO'yu ziyaret ederek., Başkan Tuncay Şahin ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. 

Milletvekilleri daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Düzce Kamyon ve Taşıyıcılar Kooperatifi ile bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL,  KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...