CELAL KASAPOĞLU’NDAN PUSULA’YA ZİYARET

CELAL KASAPOĞLU'NDAN PUSULA'YA ZİYARET

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş Pusula Gazetesi'ni ziyaret etti.

23 Ekim 2020 - 15:01

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve İslam Keleş, Pusula Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla gazetemiz Sahibi Mustafa Armutcu'yu ziyaret ettiler.

Ziyarette, güncel konular ve belediye çalışmaları hakkında görüş alış verişi yapıldı.

Başkan Yardımcısı Kasapoğlu, Pusula'nın kuruluş yıldönümünü kutlarken, "Pusula Gazetesi, Düzcemiz'in önemli medya organlarından birisidir. Gazetenin 14'üncü yayın yılına girmesini kutluyor, başarıların devamını diliyorum" dedi.

Halkın haber alma hakkı için görev yapan gazetecilerin, siyasetçileri ve yöneticileri eleştirme hakkı bulunduğunun altını çizen Kasapoğlu, "Sorumluluk makamında oturan bizlerin, hoşumuza gitmese dahi eleştiriler karşısında hoşgörülü olmamız, hatta bu eleştirilerden faydalanmamız gerekir. Çünkü basın kuruluşları, ifade ve fikir özgürlüğü demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından birisidir." ifadelerini kullandı.

İslam Keleş de, siyasetçi ve yöneticiler ile gazetecilerin aralarında yaşadıkları sıkıntıların iletişim eksikliğinden kaynaklandığını ifade ederek, iletişim eksikliğinin giderilmesinin herkes için doğru olacağını vurguladı.

Gazetemiz sahibi Mustafa Armutcu da, basının toplumu bilgilendirmede önemli bir rol üstlendiğini vurgulayarak, "Bizler sadece gazetecilik faaliyeti icra etmekteyiz. Habercilik yaparken siyasetçileri ve yöneticileri kimi zaman takdir ederiz, kimi zaman doğal olarak eleştiririz. Amacımız, gerçekleri ve doğruları kamuoyuna aktarmaktır" dedi.

Ziyarette, belediyenin projeleri ile Düzcespor konusunda son gelişmeler üzerinde sohbet edildi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan SEMİZ
    1 ay önce
    Arslan, sana da yakışan bu, kimseyi küçümsemeyeceksin herkesin herkese ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE SOKAKLARI ARTIK GÜVENLİ DEĞİL!
DÜZCE SOKAKLARI ARTIK GÜVENLİ DEĞİL!
BİR KAZMA DA ONLAR VURDU
BİR KAZMA DA ONLAR VURDU