CABOĞLU’NDAN FEVAİ ARSLAN’A: SUSMA, KONUŞ!

CABOĞLU'NDAN FEVAİ ARSLAN'A: SUSMA, KONUŞ!

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Oxijen Medya'da yayınlanan yazı dizisinde yer alan eski milletvekili Fevai Arslan hakkındaki iddialarla ilgili net ve çarpıcı yorumlarda bulundu.

09 Şubat 2022 - 14:50

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu dün akşam yayınlanan Oxijen Tv 'de AK Parti eski milletvekili Fevai Arslan'la ilgili açıklamalarda bulundu. 

Caboğlu, "Burada bir iddia vardır. Bu iddianın sahibinin belgeler ile konuşması doğrudur. 1 haftadır Düzce'de Fevai Arslan konuşuluyor. Aynı şekilde şahsım adına beni zan altında bırakan böyle bir konu olmuş olsaydı ben kamuoyunu bilgilendirirdim" dedi.

ÇIKSIN BAŞKA MECRADA AÇIKLASIN

İddiaların muhatabı Fevai Arslan'ın sessiz kalmasını doğru bulmadığını vurgulayan Caboğlu, kimlerin bu işin içinde olduğu ve rüşvet iddialarının savcılığa başvurulması halinde ortaya çıkacağını belirtti.

Caboğlu, "İlla Oxijen medyadan değil başka bir mecrada çıkıp belge ile açıklasın. Madem bu yola çıkılmışsa neden sessiz kalıyorsunuz. Belgeler ile Cumhuriyet savcılığına başvurulduğunda kimlerin de ilişkisi olduğu da ortaya çıkar, rüşvet iddiası varsa,  veren de suçludur alan da suçludur. Varsa böyle bir şey,  biz Fevai Arslan’a buradan iş öğretecek değiliz. Kamuoyunu bilgilendirmesinde fayda var. Sessiz kalmasın, bilgi kirliliği diyorsa çıksın neyse doğrusu anlatsın." şeklinde konuştu.

BEN O GÖREVDE KALMAZDIM

Hakkında onlarca iddia ileri sürülen Fevai  Arslan’ın, Düzce Belediyesi’ne bağlı ve milyonlarca TL bütçeli BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmesi konusunda da konuşan Caboğlu, "Ben olsam o görevde kalmam" dedi.

Caboğlu, " Böyle bir iddia varsa ben o görevde olmam, olmamam lazım, sessiz kalıyorsam o görevde kalamam, belediye başkanımız, değerli bakanımız, bazı görevlendirmeler yaptığında, ben bunu kendisine de defalarca söyledim, sitemimi ilettim, seçimleri kaybetmiş isimleri tekrar alıp farklı farklı görevlere getirmek çok şık olmadı. Bu konulara dikkat edilmesinde fayda var. Çünkü önümüzde bir seçim var." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR