BU ŞİRKET ÇOK İŞ YAPAR!

BU ŞİRKET ÇOK İŞ YAPAR!

Düzce'de yeni kurulan bir şirketin ortakları ve yakınları dikkat çekti.

12 Ocak 2022 - 15:19 - Güncelleme: 12 Ocak 2022 - 15:46

Düzce'de AK Parti milletvekili Fahri Çakır'ın eşi ile AK Parti İGM üyesi Dursun Ay'ın eşinin ortak olduğu yeni bir anonim şirket kuruldu.

Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan resmi kuruluş ilanına göre, 200 bin TL sermayeli Royal Gold AVM İthalat ve İhracat Sanayi ve Tİcarit Anonim Şirketi 22 Kasım 2021 tarihinde kuruldu.

Kültür Mahallesi İstanbul Caddesi'ndeki bir iş merkezinde faaliyete geçen şirkete iş insanı Erdal Şahin, AK Parti milletvekili Fahri Çakır'ın eşi Fatma Çakır, iş insanı Orhan Aydın ile AK Parti İGM üyesi Dursun Ay'ın eşi Nursel Ay ortak oldu.

Şirketin ana faaliyet alanı olarak AVM işletmeciliği, emlak ve gayri menkul yönetimi, müteahhitlik, nakliye, lojistik ve otomotiv, gıda, turizm, onaklama ve fuarcılık, tekstil ve giyim belirlendi.

DURSUN AY GENEL MÜDÜR

Şirketin yapılan genel kurulunda, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Erdal Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Orhan Aydın, Şirket Genel Müdürlüğü ve yönetim kurulu üyeliğine de İGM üyesi Dursun Ay 3 yıllığına seçildi.  

Royal Gold AVM şirketinin piyasaya oldukça iddialı gireceği, sektörde önemli işler yapacağı belirtiliyor.

AK Parti Milletvekili Fahri Çakır'ın arka planda olduğu, AK Parti İGM üyesi Dursun Ay, AK Partili Erdal Şahin ve AK Partili Orhan Aydın'ın aktif görev aldığı şirketin yakında Düzce piyasasında kiralama ve satın alma işlerine gireceği konuşuluyor.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU