• Reklam
BİSİKLET VE BÜFE İHALESİNİ ALAN YATIRIMCI HAKKINDA İDDİALAR...

BİSİKLET VE BÜFE İHALESİNİ ALAN YATIRIMCI HAKKINDA İDDİALAR VAR

Düzce'de bisiklet ve büfe ihalesini alan, ayrıca Aydınpınar'da turizm yatırımına başlayan girişimci hakkında bazı iddialar ortaya atıldı.

08 Haziran 2021 - 11:48 - Güncelleme: 10 Haziran 2021 - 17:17

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen bisiklet ve büfe ihalesini alan, ayrıca Aydınpınar'da belediye adına turizm yatırımı yapmaya başlayan Mehmet Hanlıoğlu hakkında bazı iddialar gündeme geldi.

İDDİALAR ARAŞTIRILSIN 

 İYİ Parti Düzce Belediye Meclis üyeleri, Mehmet Hanlıoğlu ve firmasıyla ilgili sözkonusu iddiaların araştırılması için önerge verdi.

İYİ Partili Meclis üyeleri Ender Çakar, Oğuz Özyiğit, Erkan Dinçer ve Mehmet Gönültaş imzasıyla verilen önerge şöyle:

"1-  Maltepe Belediyesinde Hires Elektronik Güvenlik Sistemlerinin bir ihalede yolsuzluk yaptığı ile ilgili kamu oyunda bazı haberler yapılmaktadır. Cumhuriyet Başsavcılığı da soruşturma başlatmıştır.

2-  İzmir menşeili İzmir Ticaret Odası’na kayıtlı Hires Firması’nın Genel Müdürü Mehmet Hanlıoğlu’nun Düzce Belediyesi tarafından açılan bisiklet ve elektrikli scooter ihalesini alan 19 Aralık 2019’da kurulmuş olan Girdaban Firması’nın sahibi Filiz Hanlıoğlu ile bir akrabalık bağı mevcut mudur ?

3-  Mehmet Hanlıoğlu Düzce’deki ihaleye, birkaç belediyede yaşadığı hukuki sorunlar sebebi ile mi  Filiz Hanlıoğlu’nun firması ile katılmıştır?

Konu hakkında gerekli birimin bilgi vermesini talep ederiz."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BİTEXEN DÜZCESPOR, DARICA MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
BİTEXEN DÜZCESPOR, DARICA MAÇI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
DÜZCE İKİNCİ AŞIDA TURUNCU BÖLGEDE
DÜZCE İKİNCİ AŞIDA TURUNCU BÖLGEDE