BELEDİYEDEN KAFALARI KARIŞTIRAN VİYADÜK AÇIKLAMALARI!

BELEDİYEDEN KAFALARI KARIŞTIRAN VİYADÜK AÇIKLAMALARI!

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün icraatlarını anlattığı 500 Gün adlı kitapta, Fiskomar kavşağındaki viyadük inşaatının 2020 yılında başladığı ilan edildi.

13 Mart 2021 - 13:11 - Güncelleme: 13 Mart 2021 - 13:38

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün başkanlık görevindeki ilk 500 günlük icraatının anlatıldığı kitapta, Fiskobirlik kavşağı ile ilgili detaylar dikkat çekti.

Sözkonusu kitapta, "Fiskobirlik Kavşağı Viyadük Çalışması" başlığı altında "Viyadük inşaası 2020 yılında başlıyor. Düzce D-100 karayolu ile TEM Otoyolu Düzce çıkışını bağlayan yol üzerindeki Fiskobirlik kavşağına viyadük yapımı için altyapı çalışmalarına başlandı" ifadeleri yer alıyor.

İşte o görsel:

2020'de başlanacağı ilan edilen viyadük inşaatı ile ilgili bugüne kadar hiçbir çalışma yapılmazken, geçtiğimiz gün Belediye'den sözkonusu kavşakla ilgili kamuoyuna yapılan çıklamalar dikkat çekti.

CENGİZ TUNCER TERSİNİ SÖYLEDİ

Belediye Başkanı Cengiz Tuncer, Fiskobirlik kavşağında Karayolları tarafından yapılacak viyadüklerin uygun olmadığını belirterek, belediye olarak yeni kavşak projesi hazırladıklarını söyledi.

Faruk Özlü'nün ilk 500 günlük icraatlarının anlatıldığı kitapta 2020'de Fiskobirlik kavşağında viyadük inşaatının başladığının ilan edilmesi, ancak ortada başlayan bir inşaatın olmaması ve Cengiz Tuncer'in kitaptaki icraatların aksine açıklamalar yapması kafaları karıştırdı.

Ayrıca, ortada başlayan bir inşaat yokken, viyadük inşaatının başlamış gibi kamuoyuna ilan edilmesi dikkat çekti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2