BELEDİYEDEN ASFALT ATAĞI

BELEDİYEDEN ASFALT ATAĞI

Düzce Belediyesi geçtiğimiz ay itibariyle başlattığı asfalt atağını ara mahallelere taşıdı.

23 Haziran 2022 - 15:54

 Düzce Belediye ekipleri, dört koldan yaptığı asfalt çalışması ile vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek için 7/24 esasına göre çalışarak bozulan yolları asfaltlıyor. Ana caddelerden asfalt kazıma ile başlayan çalışmalar asfalt serimiyle devam ediyor. Trafiğin yoğunluğuna ve gelen taleplere göre asfalt programını yapan Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kısa süre içinde birçok ana cadde ve ara yollarda çalışmalara başladı.

DÖRT KOLDAN ASFALTLAMA BAŞLADI Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Servet Bucurgat, Eski Bolu Caddesi ve bazı ana caddelerde asfalt ve yama çalışmalarının ardından ara sokaklarda da çalışmalarına başladı. Yeni asfaltlanan caddelere bağlanan yollarda da çalışmalara başlayan ekipler, Beyciler ve Fevzi Çakmak Mahallelerindeki çalışmalarını sürdürüyor.

MUHTARDAN BELEDİYE’YE TEŞEKKÜR Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Fevzi Çakmak Mahallesindeki yolların asfaltlama çalışmalarını yakından takip eden Mahalle Muhtarı Soner Günher, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Belediye ekiplerine, alt yapısı biten yolların asfaltlanmasından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU