• Reklam
BELEDİYE ŞİRKETİNDE NE İŞLER DÖNÜYOR?
Reklam
Reklam

BELEDİYE ŞİRKETİNDE NE İŞLER DÖNÜYOR?

İYİ Parti, Düzce Belediyesi'ne bağlı şirketlerde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan bazı kişilerin şaibeli işlerini mercek altına aldı.

27 Ekim 2020 - 12:50 - Güncelleme: 27 Ekim 2020 - 14:31

İYİ Parti Düzce Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ender Çakar, yaptığı açıklamada, "Düzce Belediyesi iştiraklerinden birinde yönetim kurulu üyesi olup, belediyenin diğer iştiraklerine mal veya hizmet satan, ihale alan firmalara taşeron olarak hizmet veren biri veya birileri var mı?

Anlatılan gibi durumlar varsa bu etik mi? Anlatılan gibi durumlar varsa Belediye Başkanı Faruk Özlü bunlardan haberdar mı? Sayın Faruk Özlü bu türden olayları etik buluyor mu?" ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi, Beltaş şirketinde yönetim kurulu üyeliği yapan 2 kişinin tartışmalı ve şaibeli işlere giriştiği, el altından bazı dümenler çevirdikleri, son olarak Düzce Kasrı inşaatı üzerinden ticari rant elde ettikleri kamuoyunda konuşuluyor.

Rant peşinde koştukları bilinen bu kişilerin, belediye şantiyesini de depo olarak kullandıkları ifade ediliyor.

İYİ Parti'nin isim vermeden gündeme getirdiği  bu kişilerle ilgili Başkan Faruk Özlü'nün nasıl bir tasarrufta bulunacağı merak ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇLERDEN ANTİK KENTE ZİYARET
GENÇLERDEN ANTİK KENTE ZİYARET
DÜZCE'NİN KULAĞI TOKYO'DA
DÜZCE'NİN KULAĞI TOKYO'DA