BELEDİYE İHALESİNDE PEŞKEŞ İDDİASI

BELEDİYE İHALESİNDE PEŞKEŞ İDDİASI

25 Mart 2023 - 17:20

Düzce Belediyesi'nin 11 Nisan tarihinde düzenleyeceği Kent Mobilyaları ve Açık Hava Reklamcılığı ihalesinde "peşkeş çekme" iddiası gündeme getirildi.

Oxijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Düzcenin Sesi Gazetesi'nin youtube kanalında yaptığı açıklamalar ses getirdi.

Keleş, sözkonusu ihalenin hukuka aykırı şekilde düzenlendiğine dikkat çekerek, "Burada bir peşkeş çekme konusu var.  İhaleyi Beltaş alacak, sonra istediğine ajansa, firmaya peşkeş çekilecek. Bunu nereden mi biliyorum. Ulaşım A.Ş'de de benzeri yapıldı. Otobüslerin içindeki led ekranları başka birilerinden teklif dahi almadan birine verdiler" dedi.

İslam Keleş, "Sivas'tan Düzce'ye gelen ve "tarla faresi" gibi her yerden çıkan Başkan Özlü'nün danışmanı Üzeyir Bey, bulduğu köşelerden bu memlekete öyle ya da böyle hizmet etmiş, bu memleketin ağabeylerine, çocuklarına  yapıştırıyor. Sayın Başkan da buna fırsat veriyor" ifadelerini kullandı.

Keleş, "Ben canıma, ekonomime kast edilmesini kabul edemem ve bu yapılan yomsuzluğa müsade edemem. Burası maz cumhuriyeti değil" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR