• Reklam
BELEDİYE BAŞKANI OTOPARKA ÖZEL SAUNA YAPTIRMIŞ!

BELEDİYE BAŞKANI OTOPARKA ÖZEL SAUNA YAPTIRMIŞ!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yıkım kararı aldıkları katlı otoparkın içinde bir önceki belediye başkanı AKP’li Alaaddin Yılmaz ve yakınları için sauna yapıldığını iddia etti.

15 Ağustos 2021 - 16:27

Tanju Özcan, belediyeye ait katlı otopark içinde Bolu Belediyesi’nin bir önceki başkanı Alaaddin Yılmaz ve yakınları için özel sauna yapıldığı iddiasını, Bolu Belediye Meclisi’nin ağustos ayı olağan toplantısında dile getirdi. 

Oda TV'de yer alan habere göre Belediye Meclisi’nin AKP’li üyelerinin israfla suçladığı Tanju Özcan, şunları söyledi:

"Ben size haftaya israfı göstereceğim. Belediye otoparkını yıkıyoruz. Otopark yıkılırken orada bir şey göreceksiniz. Orada bir sauna göreceksiniz. Belediye başkanı için yapılmış özel bir saunayı göreceksiniz. Halka göstereceğim. Lale Devri gibi bir dönem yaşanmış. Tasarruf yapıyoruz, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyoruz. O saunayı belediye başkanı ve tayfası kullanmış. Soruyorum; Bolu Belediyespor (BOBES) çalışanlarına, 3 bin tane sporcu var; yerini bilmiyorlar saunanın. Lale Devri dönemi bitmiştir. Ben göreve yemin ederek başladım. Ben bu koltukta oturduğumu sürece Türk milletinin haklarını yedirmeyeceğim birilerine. Ne de belediyenin üç kuruşunu birilerine peşkeş çektireceğim. Ne yaparsanız yapın, bunu bana yaptıramayacaksınız.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ