BAŞKAN, İCRAATLARINI SIRALADI

BAŞKAN, İCRAATLARINI SIRALADI

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’de görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programda bir araya geldi.

04 Ocak 2019 - 15:56

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’de görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programda bir araya geldi.

Düzce Belediyesi Kusursuz Kafe’de basın mensupları ile buluşan Başkan Dursun Ay,  basın mensupları ile 2018 yılı hizmet dönemini değerlendirdi.

Her ay basınla bir araya gelerek  değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlediklerini  hatırlatan Başkan Ay,  3 ay sonra yerel seçimlerin yapılacağını belirterek, “O güne kadar görevimizin başındayız.”  dedi.

Başkan Ay,  “Sosyal faaliyetlerimizin yanı sıra Belediyemizin asıl görevleri, su ulaşım, kanalizasyonda çalışıyoruz. Hizmetlerin kalitesini artırıyoruz. 200 bin ton asfalt döktük. 25 yıldır yapılamayan sanayi sitesinin asfaltını yaptık, sanayi çarşımızı tertemiz teslim ettik. Bunun yanı sıra otoban yol bağlantısı konusunda çalışmalar yaptık. Birinci organize sanayinin yolunu çift şeride çevirdik. Geliş gidişli yola çevirdik. İkinci organizenin de yolunun otobana bağlanması noktasında çalışmalar sürüyor. Yarım kalan projeleri bitirdik. Melen Su Parkı bitirdik. Dışarıdan Melen Su Parka gelen misafirlerimiz İstanbul boğaz köprüsünün minyatüründe fotoğraf çektiriyorlar. Pazaryerimizi yaptık. Bir de Düzcespor’u iyi bir mekana kavuşturduk. Bir dahaki toplantımızı Düzcespor tesislerinde yapalım. Düzcespor’un kullandığı tesiste bir dahaki kahvaltımızı yapalım orayı da görün. Düzce Belediye sınırları içinde her noktaya elimizi uzatıyoruz. Ulaşım konusunda sürekli çalışıyoruz. Suyumuzun arıtılmasından deşarj edilmesine kadar çalışıyoruz. Her hangi bir su sıkıntısında anında müdahale ediyoruz. Şehirde yaşam kalitesini artırmak için arkadaşlardan gelen tüm talepleri değerlendiriyoruz. Halkımız ne istiyorsa ona göre hareket ediyoruz. Bir belediye başkanı adayı değiliz ama aynı tempoda çalışıyoruz. Gece gündüz devam edeceğiz. Karla mücadele konusunda ekiplerimiz hazır. Arkadaşlarımız günlük hava tahminlerine göre geliyorlar ve hazırlanıyorlar. Kar yağsın, karı nasıl temizleyeceğiz göstermek istiyoruz. Yeterli tuzumuz var. Bütün firmalarla görüştük. Onlar da araç gereçle destek olacak.” Dedi.

Başkan Ay, kahvaltı sonrasında da basın mensuplarının gündeme dair sorularını cevaplandırdı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR