BAHÇEŞEHİR’İN HİZMETLERİNDEN HERKES MEMNUN

BAHÇEŞEHİR'İN HİZMETLERİNDEN HERKES MEMNUN

28 Mart 2023 - 14:01

Bahçeşehir Yönetim ve Site Hizmetleti şirketinin toplu konutlar ve çevresinin bakım, temizlik ve diğer hizmetleri devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleriyle oluşturulan ve kısa sürede yaptığı çalışmalarla 4 binin üzerinde konut ile 50 bin vatandaşın kapısına hizmet götürme başarısı gösteren Bahçeşehir A.Ş. yönetim kurulu üyesi Murat Aydın, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerimi söyledi..
 

KALİTELİ HİZMET VATANDAŞIN AYAĞINA GETİRİLİYOR

Murat Aydın, kurulduğu günden itibaren kısa süre içerisinde Bahçeşehir bölgesine 36 personel ile 4 bin konuta hizmet verir hale gelen Bahçeşehir Yönetim A.Ş'nin kaliteli hizmet anlayışıyla yaklaşık 50 bin vatandaşın ayağına hizmet götürdüğünüm anlattı.

BİNALARIN İÇ VE DIŞ TEMİZLİKLERİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

Bahçeşehir bölgesi ve özel toplu konutlarda 4 binden fazla konuta hizmet götürdüklerini anlatam Aydın, Bahçeşehir Yönetim A.Ş., çöpleri her gün düzenli olarak kapı önünden almasının yanında, bina dış çeperlerinde mıntıka temizliği, profesyonel peyzaj çalışmaları,  dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüttüğünü kaydetti.

Murat Aydın, Bahçeşehir’in yanı sıra şehir merkezinde bulunan birçok siteye de hizmet götürdüklerini, kaliteli ve profesyonel hizmetleriyle apartman sakinlerinden memnuniyet aldıklarını belirtti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AKÇAKOCA TURİZMDE REKOR BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR
AYŞE KEŞİR BAKANLIK BEKLİYOR