AYŞE KEŞİR’E TEPKİLER DİNMİYOR

AYŞE KEŞİR'E TEPKİLER DİNMİYOR

AK Parti Düzce Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir'in Düzce Kadın Kolları İl Başkanlığı koltuğuna kimi oturtacağı merak ediliyor.

09 Haziran 2022 - 17:22

Ayşe Keşir, Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk'u siyasi operasyonla görevden aldı. Asuk'un görevden alınmasına Kadın Kolları teşkilatı ile parti tabanı tepki gösterdi. Kadın Kolları yöneticileri Keşir'e tepki sonucu istifa etti.

Seçim sürecine girildiği birn dönemde Düzce Kadın Kolları İl Başkanı'nı değiştirerek partinin kamuoyundaki imajına zarar veren Keşir'e tepkiler dinmek bilmiyor. 

AK Parti'ye gönül vermiş insanlar, Keşir'in operasyonuna tepkilerini sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla dile getirirken, Gönül Asuk'a destek yağdı. AK Partili kadınlar,  kadın kolları başkanlığını başarıyla yürüten Gönül Asuk'az büyük haksızlık yapıldığını ifade ettiler.

İSİM BELLİ

Öte yandan, Keşir'in önümüzdeki birkaç gün içinde yeni Kadın Kolları Başkanı'nı belirleyeceği, kafasındaki ismin belli olduğu ifade edildi.

Ayşe Keşir'in kendisine sadık ve yakın bir ismi Düzce Kadın Kolları İl Başkanı olarak atayacağı bildirildi.
 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Fiyat 7 Tl.. Gündem bu..
  5 ay önce
  Teknoloji bildiği iddiasında olan sayın başkan, kesinlikle belediyelerin toplu taşıma standardında olmayan araçların Düzce\'ye alınmasında galiba yetkisizdi.. Genel merkez şu araçları alın dedi alındı.. Elinde iki poşetle binemediğiniz, 1,78 boyunda birinin düz oturamadığı koltuklar, basamaklı sistem, tek kapılı taşıttan Toplu taşıma olmaz.. Pandemi, salgın dönemi bu kadar toplu taşımayı küçültmenin, yoğun saatlere ise aşırı büyük araçların konmasının mantığı anlaşılır değil.. Koltuklar arasındaki mesafenin darlığı, insanların istemeden bir birleri ne dirsek teması seyahat etmeleri, sık sık yaşanan tartışmaları beraberinde getiriyor.. Arkada oturan biri hareket halinde iken ineceği durağa yaklaştığında kendini hazırlayamıyor, çünkü ayakta durmak, bir yandan basamak inmek, hele hele dolu ise mümkün değil..
 • Ne gündem ama..
  5 ay önce
  Düzce\'de 20 yıldır gündem bu şekilde değiştiriliyor.. Halkın işi, aşı, enflasyon, pahallılık, hukuksuzluklar değil gündemleri.. AKP liler de ilgi ile takip ediyorlar.. Ülke geri gittikçe, ekonomi dibe vurdukça birlik teraneleri söylüyorlar, ama birlik TC için, Cumhuriyet için değil, varsa yoksa akp genel başkanı için birlik.. Hiç bir cevapsız soruya cevap aramıyorlar, çünkü onların yerine bunlar düşünüyor ya.. Düzce’de 20 yıldır kendi yaptıklarını yıkıp tekrar proje diyen, halkın parklarını yok eden, 20 yıldır dümdüz ovada ulaşım ağını tamamlayamaya, kendi içlerindelki, etnik ve kültürel çekişme dışında gündemleri olmayan parti tarafından yönetiliyor..
 • Düzceli
  5 ay önce
  Öyle devam etsin Ayşe hanım neyse o olsun devam Ayşe hanım bu işlerle uğraşacağına çarşıya pazara markete uğrasın fiyatları nasıl indiririz diye kafa yorsun artık araba sahipleri benzin istasyonlarına gidemez oldu bunlarla uğraşsın markete gidilmiyor Ayşe hanım
 • Esnaf
  5 ay önce
  Bunu belediyelerde de yaptı 10 belediyeden 5 kaldı ben ne dersem o olucak mantığında
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE POLİSİNE BRAVO
DÜZCE POLİSİNE BRAVO
ŞIRALIK'TAKİ STAD İNŞAATI SÜRÜYOR
ŞIRALIK'TAKİ STAD İNŞAATI SÜRÜYOR