• Reklam
AYDINPINAR’DA BETON YOL TAMAM
Reklam
Reklam

AYDINPINAR'DA BETON YOL TAMAM

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Aydınpınar Köyü’nde yapılan beton yolda incelemede bulundular.

12 Haziran 2021 - 15:43

Düzce Milletvekili ve AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Aydınpınar Köyü’nde yapılan beton yolda incelemede bulundular. 

Hafta sonu için Düzce’ye gelen Milletvekili ve AK Parti Kadın Kolları genel Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdi.Keşir ve Keskin, geçtiğimiz hafta İl Özel İdare tarafından başlatılan beton yol çalışmalarının yapıldığı Aydınpınar Köyünü ziyaret ettiler.

İGM Çiğdem Günal ve teşkilat üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Aydınpınar Köyü Santral Mahallesi'nde yapımı tamamlanan beton yol da incelemelerde bulunuldu.

Keşir ve Keskin yol incelemelerinin ardından Aydınpınar Köyünde Muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler, sorun ve taleplerini dinlediler.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan SEMİZ
    1 ay önce
    Mehmet Hanlıoğlu un hatırlı bir dayısı var demekki herkes kontrole gelmiş yolundamı yapılanlar diye yoksa bu kadar protokol niye gelsin durup dururken, Düzce halkı paralarınızın boşa harcandığını ne zaman anlayacaksınız bakalım. HİZMET PARASIZ OLUR AMA BELEDİYENİN BAŞINDAKİ KİŞİ HİZMETİ SİZE TORUNLARINIZIN ÖDETECEĞİ ŞEKLE GETİRİP SUNUYOR DİKKAT EDİN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BDDK'DAN DÜZCE İÇİN KREDİ VE KREDİ KARTI DÜZENLEMESİ
BDDK'DAN DÜZCE İÇİN KREDİ VE KREDİ KARTI DÜZENLEMESİ
DÜZCE'NİN İTHALATI YÜZDE 143 ARTTI
DÜZCE'NİN İTHALATI YÜZDE 143 ARTTI