ALKIŞLANACAK HAREKET

ALKIŞLANACAK HAREKET

Düzce’nin Göl Ormanı köyünde yaşayan Halime Duman isimli kadının engelli çocuğu Emir Asaf’ın bisiklet rüyası gerçek oldu.

24 Mayıs 2022 - 13:16

Halime Duran, Ramazan ayındaki 23 Nisan etkinlikleri kapsamında katıldığı iftar yemeğinde, maddi durumunun yetersizliği yüzünden engelli çocuğuna özel bisiklet alamadığını ve bu yüzden üzüntü yaşadığını ifade ederek, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’den yardım istedi.

Halime Duran’ın “Oğlum engelli olduğu için normal bisiklete binemiyor. Özel yapılmış bisiklet lazım, ama alacak durumumuz yok” şeklindeki talebi üzerine harekete geçen Keskin, Emir Duran için özel olarak üretilen engelli bisikleti yaptırdı.

Keskin ve arkadaşları, Göl Ormanı köyüne giderek, özel yapılmış bisikleti Emir Duran’a hediye etti. İlk kez bisiklete binen ve çok mutlu olan küçük Emir, sevinç çığlıkları atarken, annesi de duygulandı ve “Çocuğumun rüyası gerçek oldu. Allah razı olsun” dedi.

Mustafa Keskin, “Engelli bir çocuğumuzun hayalini gerçekleştirmek istedik. Çocuğumuz mutluluğu bize yetti. Küçük bir çocuğu mutlu etmek, bizler için çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU