• Reklam
ALİ BABACAN DÜZCE’DE

ALİ BABACAN DÜZCE'DE

DEVA lideri Ali Babacan, Cumayeri'ni ziyaret etti.

10 Eylül 2021 - 14:40

DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan, Cumayeri İlçe binası açılışı ve Akçakoca ilçe teşkilatının kongresi için Düzce'ye geldi.

Babacan, sabah Cumayeri'ne gelerek, ilçe teşkilat binasının açılışını yaptı. DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz ve Cumayeri İlçe Başkanı Yavuz Keleş’le birlikte teşkilat binasının açılışı için kurdele kesen Genel Başkan Babacan, tüm Cumayeri’ne hayırlı olmasını diledi.

Babacan, “Türkiye’nin sırtı kolay kolay yere gelmez. En önemli ihtiyacımız dürüst ve işi bilen kadrolarla yönetilmesi. İyi yol haritası ve düzgün bir kadro ile yönetilmeye ihtiyacımız var. Türkiye hangi konuda başarılı olduysa bu başarısının arkasında düzgün oluşturulmuş kadrolar vardı. Ancak Türkiye olarak  her gün kaybediyoruz, her an kaybediyoruz, sürekli kaybediyoruz. Bununda tek sebebi var kötü yönetim. Yönetim düzgün olduğunda, doğru kadrolar kurulduğunda koşarak geleceğe doğru yürüyeceğiz. Esnafımızla,  öğrencilerimizle,  dar geliri vatandaşlarımızla hep birlikte yürüyeceğiz. Cumayeri ilçe başkanımızı kutluyorum ve hayırlı olmasını diliyorum. Binalarımızı yapıyoruz ama bunların içinde oturmayacağız. Sokakta olacağız, vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyeceğiz. Sürekli koşacağız” şeklinde konuştu.

Babacan ve Teşkilat üyeleri, kurdele kesiminin ardından esnaf ziyareti yaptı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • A.Rıza ÖZÇELİK
    6 gün önce
    İl Teşkilatı Yöneticileriniz kendi gelirlerinden partinin masraflarını karşıladığını söylüyor neden böyle bir şey yaptıklarını sorduğumuzda da Türkiye\'nin geleceği için herşeye katlandıklarını söylüyorlar bu kadar çok vatan millet sevdalısını bir arada görmekten o kadar çok mutluyum ki anlatamam, ilçe teşkilatı binasının açılışında bu insanların bu fedakarlıklarını öğrendiğimde mutluluktan göz yaşlarımı tutamadım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ