AKÇAKOCA-KARASU YOLU KISMEN TRAFİĞE KAPANDI

AKÇAKOCA-KARASU YOLU KISMEN TRAFİĞE KAPANDI

Akçakoca ile Karasu arasındaki yolda heyelan meydana geldi.

11 Şubat 2022 - 15:05

Heyelan sebebiyle yol büyük taşıtlar için ulaşıma kapatılırken, küçük taşıtlar için servis yolundan ulaşım sağlandığı bildirildi.

Düzce Valiliği, "Vatandaşlarımızın Dikkatine!Akçakoca Sakarya istikametinin Paşalar Köyü mevkii 6. Km’sinde meydana gelen çatlak ve heyelandan dolayı, 10.02.2022 günü saat 20:00 itibariyle; Akçakoca  Sakarya istikametinde yol kontrollü olarak trafiğe kapatılmıştır." uyarısı yaptı.  

Açıklamada, "Küçük taşıtlar, Paşalar Köyü içerisinden servis yoluna yönlendirilmektedir. Yol, ağır taşıt trafiğine kapatılmış olup, ağır taşıtlar Akçakoca Düzce istikametine yönlendirilmektedir. Gerekli güvenlik önlemleri alınmış ve ekiplerimiz tarafından çalışmalara başlanmıştır" denildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Demoklesin Kılıcı
  1 yıl önce
  Deniz de bitti.. Bu yolun devamı Melen köprüsünden sonra Duble dört şeritli yoldan Sakarya’ya kadar giden herkes, yol kalitesini görür ki, Düzce bölgesinde ki tuhaf göbekler gibi bir tane göremezsiniz.. Bir Sakarya Bozyük arasındaki yolu, zor coğrafyayı, onlarca hemzemin geçidi, köprüleri, tüneli düşünün, birde daha dün yapılan bu yoldaki ikidir olan göçükleri..
 • Demoklesin Kılıcı
  1 yıl önce
  Kalite tesadüf değildir.. Hep yineliyorum, İktidarın gücü Düzce’ye gelince bitiyor.. .. Akçokoca melen ağzı arası İdili den sonra Karadeniz sahilinin belki en kötü ve tehlikeli yoluydu.. Yaz dönemi kazaların artması, muhtarların biraz seslerini yükseltmeleri sonrası, İdili bölgesinden Karaburuna kadar, iki şeritli, rampalarda üç şeritli yapıldı.. İlginçtir yol ulaşıma açıldığı yıl büyük bir göçük oluştu, bu sefer ki ise heyelan.. Karaburun sonrası ise artık bundan sonra biraz zor yapılır..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR